Bacak çalışmak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve pwii tarafından 9 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Bacak çalışmak ne kadar önemli?
    Biliyorum hormonlar için önemli fakat bakıyorum salonda bacağı benden ince, kol ölçüsü benden baya kalın olanlar var. Böyle çoğu insanı görüyorum.
    Bizde güya hormonlarımızı ulaştırabileceğimiz en üst seviyeye ulaştıralım da diğer kaslarımız da gelişsin diye bacak çalışıyoruz ve daha çok kas daha çok protein, daha çok karbonhidrat vs vs demek.
    Acaba bacağı büyütmeden bacak çalışsam da olur mu? Hormonlar için illa geliştirmek mi lazım?

2. Mert0505

Mert0505 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bacak calismadan da yapabilirsin. Ama sorun su ki vucudun yapili bacaklarin cop kalirsa daha da kotu goruntu olusur.

Uzaydan gönderdi

3. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Hormon profilini bir yana birakalim hadi ki boyle birsey yapmamiz tamamen sacmalik ama hadi yaptik diyelim, ortalama 80 kiloluk bir insanin yuvarlak hesap 14kilo kemik agirligi olsa geriye 66 kilo kalir, bunun yarisini bacaklarinin olusturdugunu dusun, simdi sen soyle tek basina kemiksiz agirliginin yarisini temsil eden bir adele ne kadar onemlidir...

4. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Sen koşmak güreşmek nebiliyim kavga olsun herhangi bişi zıplamak bacakla ilgili herşeyde daha iyi olmak istemezmisin ben bacaklarımla övünürüm mesela çok sağlamdır ağır girerim çok yorarım bacaklarımı iyi zıplarım güreşte bacaklarım kuvvetlidir örnek olarak çok var ama bacak vücudun %60 kardeşim ama vücut yapmak olmasın sadece görüntü herşey değil.

5. CursedChico

CursedChico Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Yer:
    Istanbul
    Mesela her gün farklı bölgeler çalışıyorum. Bunları çalışmadan önce ısınırken 1-2 set az ağırlık çok tekrar bacak hareketleri avantajlı oluır mu? Bacaklarımla yüksek ağırlık kaldırabiliyorum ama kaslanıp kalınlaşmasını istemediğimden düşük ağırlık.
    Ayrı gün bacak çalışmayayım diye. Yağlı değiim, bacaklarım kalın değil ve sıkı da denebilir.

Sayfayı Paylaş