Bacak Çalışma ve Diz !!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sh0ck tarafından 23 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Öncelikle Herkese Selamlar, Saygılar

Ben ağır bacak antremanlarına girmek istiyorum basketbolcuyum ve bacak ve belimin güçlü olması benim için çok önemli.. ancak ;

Ağır squatpress legpress girdikten sonra diz kemiğim ve kaval kemiği arasında kalan kıkırdak kemik gibi olan yer cok ağrı yapıyor üzerine neredeyse zor basıyorum 1 2 güne geçiyor.. merdiven çalışması yaptığımda veya kumda uzun ve ağır tempolu koştuğumda da ara ara bu oluyor.. benim dizimin anatomisi biraz garip.. deve hörgüçü gibi dışarıda biraz...

Hocalarımdan ve bu konuda bilgili arkadaşlardan konu hakkında fikir ve çözüm yolları alabilirsem cok sevinirim.. Şimdiden teşekkür ederim...

2. kazbek

kazbek Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Aynı sorun bende de var ve halı saha maçlarından sonrada bende aynı problem oluyor. Gerçekten kötü bir durum :( daha doktora da göstermek nasip olmadı...

3. ruthlesss

ruthlesss Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    menisküs olabilir. aynısı bende de var. squat da çok acıyor. doktora mutlaka gidilmeli forumda okumuştum boyle bır yazı.

kazbek bunu beğendi.
  4. caglr

caglr Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    glucosamine chondroitin msm kullanabilirsiniz

kazbek bunu beğendi.
  5. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    yok hayır menisküs ile bir ilgisi yok neden bilmiyorum doktor a gittim.. aşırı yüklenmeden dolayı vs vs bir sürü şey dedi ama yüklenmeden de nasıl büyüyecek bu velet.. leg de 80 den sonra felan 12 çıkarınca ağrı yapmaya başlıyor.. dizlik felan mı kullansam
    hocalarımdan yardım bekliyorum...

Sayfayı Paylaş