Başlamayı düşünüyorum ama ...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve phyronnn tarafından 14 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. phyronnn

phyronnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi geceler herkese öncelikle Kadir Geceniz mübarek olsun. 183 boy 110 kiloyum. Göbek aşırı değil fakat bacaklarım, arkam ve göğüslerim büyük duruyor bu da beni yıpratıyor aynaya bakasım gelmiyor. Fitness'a başlamayı düşünüyorum ama ne yapacağımı neye ağırlık vereceğimi tam olarak bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz ?

2. cursedkid

cursedkid Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim diğer arkadaşada az önce yazdım. 122 kilodan 87 kiloya düşmüş birisi olarak yazıyorum.
    sana çok güzel iki tavsiye vereyim.
    Diyet ve spor. İmkanın varsa gerçekten KALİTELİ bir diyetisyene git. Yoksa internetten araştır kalori saymaya başla ve SPOR a başla. Önceliğin yağ yakmak olsun. Bol bol kardiyo yani yürüyüş bisiklet falan. Spor salonuna gidersen oradaki antrenörler sana yardımcı olacaklardır. Ve kardeşim abur cuburu, kızartmaları kolayı fast foodu hayatından çıkar.
    Allah yardımcın olsun.

Embriyo bunu beğendi.
  3. Embriyo

Embriyo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ek olarak beyaz ekmeği, poğaçayı, kola dışında diğer asitli ve şekerli içecekleri de çıkar hayatından. çok zor gelecekse aşama aşama çıkar. bi hafta biri diğer hafta biri daha mesela. 2 günde bir aynaya bakma 2 günde bir tartılma. başlarken resim çek. her ay tekrar resim çekip karşılaştırırsın dğişimini

4. tolga93

tolga93 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Öncelikle bende bir diyetisyene gitmeni öneririm, bundan sonraki aşama direk spor salonu olmalı, 3 güne bölünmüş bölgesel antrenmanlar yapabilirsin. Kardiyo yapmanı tavsiye ederim Bu bölgesel antrenmanlar sırasında sorunlu olduğunu düşündüğün bacak ve göğüs bölgesine Set*Tekrar ve Ağırlıkları arttırabilirsin tabiki salondaki profesyonel hocanın eşliğinde. Ben sadece buradan sana bir fikir verebilirim, Profesyonel eğitmen olmadığım için şunu kesin yap gibi bir şey söyleyemem.

5. phyronnn

phyronnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumunuz için teşekkür ederim fakat yaşadığım şehirdeki gençlik spor merkezinde adam akıllı bir hoca yok, yardım edecek. Bu yüzden bana yardım eder misiniz hareketler konusunda?

6. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Düzgün salon yoksa evde p90x tarzı programlar yapmanı öneririm ama herşeyden önce beslenmeni ayarlaman lazım haftada 2 3 gun yurusen bile çok rahat kilo verebilirsin beslenmeni ayarladıktan sonra oyuzden önceliğin beslenme olsun.
    Beslenme konusunda yardima ihtiyacin varsa alıntı yapıp cevap verirsen daha iyi olur.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. phyronnn

phyronnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Beslenme konusunda da yardımcı olursanız harika olur :)

8. tolga93

tolga93 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Antrenman bölümünde yeni başlayanlar için program var istersen oranda yararlanabilirsin, uygun olduğum bir sıra bende bir program onerebilirim sana

9. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Günlük kalori miktarını hesapla ve cikan sayidan 500 düşür çıkan sonuç senin günlük tuketmen gereken kalori miktaridir. Ornek 3000 kal ciktiysa 2500 kaloridir. 150-200 gr protein al günde. Karbonhidratı mümkün olduğunca azalt kısa sürede sonuçlar ı göreceksin.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş