Büyümeyen kollar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Mhemettata tarafından 8 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Mhemettata

Mhemettata Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar tam olarak 1 yıl 3 ay gibi bir süreyle vg ile uğraşıyorum başladığımın 6. Ayından itibaren kollarımda ölçü artmıyor 8 aydır 38 her türlı antrenman sistemini denedim haftada 1 gün calistigim oldu 2 gun calistigim oldu sirtla biceps göğüsle triceps çalıştığim oldu sadece kollara ayrı bi gün verdığım oldu diğer bölgelerdeki gelişimim olağan üstü ama kolda tırt yok acaba neden. (Bu arada denemediğim hareket kalmadı her programi ort 2 ay gibi bağlı kaldım)

2. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Mantıklı, iyi kombine edilmiş egzersizlerden oluşan full body antrenman programı. Antrenman öncesi yüksek karbonhidrat değerleri. Antrenman sonrası yüksek protein ve özellikle "koyu yeşil yapraklı sebzeler". Hormonlu kaynaklardan uzak bitkisel ve hayvansal protein kaynaklarının iyi harmanlanmasıyla hazırlanmış öğünler. Zararlı gıdalardan uzak beslenme. En doğru saatlerde uykuda olmak. Basit fakat dengeli beslenme. Bir de motivasyon.

Taylan3 bunu beğendi.
  3. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    haftada 2 3 kez 2 3 hareket yaparak farklı şiddette o kası vurmalısın örnek pazartesi yüksek ağırlık düşük tekrar çarşamba orta ağırlık cuma tekrar yüksek ağırlık olacak şekilde sıralayarak büyütebilirsin.
    orta ağırlık kullandığında biraz daha hareketi yavaş yaparak(time under tension) stresi yükseltebilirsin.
    son olarakda 3.hareketi izole hareket seçerek 15 20 tekrarlık çalışırsın.

zbar curl veya barbell curl
    hammer curl
    alternate dumbell curl

büyümemesine imkan yok kilo alman şartıyla tabi kilo almiyosan zaten büyümez.

Sayfayı Paylaş