Büyük İğrenç Bicepsler

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve hsd tarafından 15 Aralık 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    yunus da derki;

ilim ilim bilmektir ilim kendini bilmektir
    sen kendini bilmezsen okumak nicedir

arkadasın bildiğini ifade etme sorunu var insanlar bir konu hakkında yorıum yapabilmek için bir alt yapısı olması gerekir yada insan bildiklerini ifade etmede daha düzgün cümleler seçmeli mevlananın dediği gibi sen nekadar bilirsen bil bildiğin karşındakinin anladığı kadardır oyüzden ifade etmek istediklerinin mümkünse daha bilimsel daha anlaşılır düzeyde olması lazım vede ben inanıyorum ki kimse o ilaçlardan kullanmaz bıransımızın dışında olan bu arkadas body sporunu yapanları sadece demir kaldıran hayattan elini eteğini çekmiş insanlar olarak görmesin
    onlarda herkes gibi çalışan aile geçindiren edebiyat ve fen gibi tüm sosyal etkinliklerin içinde olan kişilerdir..

ve edobey derki:BİLDİĞİN VARSA KONUŞ İLHAM ALSINLAR BİLDİĞİN YOKSA SUS ADAM SANSINLAR

2. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel şeyler yazmışsınız fakat bir şeyi unutmuşsunuz .Bu yazan arkadaş bence dalga olsun diye bunları yazıyor .Hem ilaç içmeyin diyor hem de önüne gelen bölüme primobolan nedir diye soruyor .Yazdıkları çöp kutusuna atılıyor yine soruyor .Sözde bizimle kafa buluyor .

3. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli

haklısın ama arkadas çok güzel kafa buluyor çok güzel safa yatıyor anlamıyoruz biz hani biz böyle iğrenç kas yapmakla uğrasıyoruz ya ondan içmeden sorhoş

yine diyorum vucutcu demek kafası basmayan kas kütlesi demek değildir bunlar bizi ne sanıyor anlamadım

4. serhan88

serhan88 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    woleybol/okul
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar cahillimize verin tamam içtiğimiz proteinde aminoya dönüşüyor unutmuşuz ama bu şekilde cvp kırdı ve kendimi aşalık gördüm doğrudur söyledikleriniz ama birinizde büyüklük edip hoş görü göstermemişsiniz.............

5. Jhemre

Jhemre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok byükler de çok iirenç druo resimlerde

6. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    kusura bakma arkadasım biz burada kimseyi kırmak için bulunmuyoruz yada bilen burada bilmeyene hava atmak için bulunmuyor sitenin amacı anladığım kadarıyla (bende yeni sayılırım)burada bilen bilmeyenle paylaşıyor eğitim camiyası denebilir
    fakat dikkat ettiysen kimse böyle bir sey beklemiyordu biz tamamen bizimle dalğa geçtiğini sandık tepkiler ondan böyle oldu yoksa buradaki insanlar inanıyorumki mütevazi ve ukala şahsiyetler değildir en azından ben raslamadım zamanla sende anlayacaksın ama yapmak gereken sadece biraz daha dikkat sıkma canını sunun surasında bir avaç aynı davayı güden abi ve kardeşlerden ibaretiz senı aramızdan ayırmak bize bir şey kazandırmaz tam tersine kaybettirir

7. serhanpdr

serhanpdr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    voleybol/okul
    sanırım benim serhan88 iptal etmişler aykırı buldular beni galiba site yöneticileri neyse ya canları sağolsun arkadaşım öncelikle anlayış gösterdiğin için teşekkür ederim artık ben unuttum o olayı neyse... ben bişey soracaktım bu primabolan nedir tam olarak ben voleybolcuyum bana zararı olurmu bide ben 18 yeni gircem boy 192 bu geçtiğimiz yaz 2 cm attım acaba yediğime içtiğime dikkat ediyorum bide yatmadan önce gnc nin l-argıne l-ornıthıne içiyorum acaba boy uzarmı bide bu içtiğim şeyin kaslarada faydası olduğunu söylüyorlar ne diyosun cvp bekliyorum şimdiden teşekkür ederim... :)

8. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    AHA! Benim Dandirimobon'a potansiyel müşteri çıktı, kardeş sen bırak Primobolan'ı falan, boyuna onu soruyorsun.
    Biz sana Dandirimobon verelim, gelişim süper olur, boyda uzatiyormuş, onuda yeni öğrendim, tam senlik, birak primo sevdasını...

9. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    hsd yazdigi gibi cok igrenc birsey
    :cry:

10. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    hem dandirimobon icerse beyindeki sinir hucreleri de gelisir akıl fikir sahibi olur beynine kan gider kan

11. serhanpdr

serhanpdr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    voleybol/okul
    ee kardeş o dediğin şey nekadar bişey nasıl kullanılıyor primabolanla farkı ne ???????

12. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Serhan en iyisi sen o soruyu sormamış ol .Seninle kafa buluyorlar anlamadın mı daha?Bu konu da uzamasın bence ;istenmeyen yerlere kayabilir .

13. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    slm arkadaslar bun adamların yapmak ıstedıklerı sey nedır acaba sadece bıceps gerısı yok :) onlarda ıgrenc zaten

14. sinan07

sinan07 Merakli

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    antronör
    Yer:
    antalya
    allah bizi böle olmaktan korusun

15. Massivend

Massivend Guest

arkadaslar bu resimlerdeki bir cok kisinin kolunda synthol den cok implant var. ilk resimde de gozukuyor zaten, dikis izleri ve ameliyetin curukleri. ernie tylor inki kesinlikle synthol benim buradan gordugum.
    bunlar vucutcu falan degil, kollarina goguslerine silikonu koydurmuslar ortalikta dolasiyorlar. rtl dede bir programda gordum bir tane, adam nasil yalan olmaz boyle birsey.
    igrenc yani bence.

16. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba
    yemin ederim köprü üstünde görsem, acır 1 milyon veririm... ii para kırar bunlar türkiyede .... Mendil filan satsın ısıklarda

Saygılar

17. mert--

mert-- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hsd kardeş scott steiner in resmini koymuşsun pederin kolları tamamen genetiği ile alakalı. çok araştırdım bence resmini oradan çıkar.45 yaşında scott steiner.birinci resme özellikle kollara dikkatli bak synthol ile alakası yok.resimi büyüterek bakarsan daha ii anlarsın.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

işte 15 sene önceki hali

18. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    arkadaslar bu ılactan tr de satılıyormu_

19. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    hayırır kardes niyetlendin galiba ? :p

20. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    yok baba yaa ben prımoyu bıle vurmadımm daha ama vurmayıda hıc dusunmuyorum sadece ogrenmek ıstedım

Sayfayı Paylaş