Böyle bir vucut için nasıl bir yol izlemiş?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve wafwaf tarafından 22 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. wafwaf

wafwaf Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Aynen katılıyorum sana. 5-10 sene bile diyenler var şaşırdım açıkcası tam olarak mrk ettiğim kasları belli bir seviyeye geldikten sonra az ağırlık çok tekrarmı çalışmış vidyodaki arkadaş?

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    2 yılda degısım olur ama bu sekılde olmaz sımdı bu kıısının neler kullanıdgını tek tek saymamın bır anlamı yok anabolık bolum dgeıl burası

ve 100kg lık yaglı adam benım sanırım :) benım bılgımı herkes bılıyor zaten bunu kanıtlamama artık pek gerek yok . ozellıklede beslenme konusunda . ben bu sekılde olmak ıstedgım ıcın boleyım . bunu yargılamak sana dusmez

en kızıdgım seylerden bırı de bu olaydan bır haber sacmalıklar sılsılesı bır cok kıısı var forumda yorum yapmazlar adam gıbı bılımsel hıcbır baslıga ama sonra bırı cıkar foto koy cok bılıyosan der dıgerı sen yaglısın der :)

zekadan fukara cok forum ıcınde malesef

ne alaksı var tekrar sayısyla agırlıkla olaykımyasal dıyoruz ıste daha neyı sorguluyosunuz anlamıyorum kı

varsa bu kadar defıne bır arkdas o acıklaısn ozman desın bende boleyım ve soel yaptım

sacmalamaya basladınız ıyıce bu formun beslenme ıle antrenman ıle alaksı yok kımyasal bır cok madde kullanımı ıle okadar dfeıne ve kalıtelı

Zer0, CaglarYildiz, wallcroft9'69 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Cok aşırı bu bence hayal kurmayın , zaten adamda röportaj vermek için ölüm kürlerine girmiştir şu derinlğie bak zannetmeyinki 12 ay boyle derinlikle dolaşacak , içi dışı cıkmıs resmen.Hanı neden ıdol bu onu anlamam madalyamı alacaksın boyle vucudun olunca? Senede 2 haftalık tatil için değermi bu eziyet , varken babalar gibi hafif bulk tüm sene kalıplı dolanmak neden bu zargana gibi adamlar idol onu anlamıyorum :)

Geçen bi yerde gördüm boyle kaslı olmak ıcın el - karnitina kullanın yazıyordu fotoda CristianaRonaldo vardı şaka gibi resmen bu spor nerelere dustu. Ha isteiğiniz böyle bi vucutsa yağ oranı dusuk karın kasları 1 kmden belli olan , genetik olarak iyi değilseniz bence hiç spora başlamayın olmayacak cunku k.bakmayın. Ya neler neler kullanılıyor sımdı yazmakta ıstemıyorum , cıkarıyorlar sonra bu adamları supplement reklamlarına hadi bakalım yersen hacı.

Gidin salon hocanıza bole bole dıyın , direk size bir adet aminoasit bir adet el karnitin 3 ay sora olmadı ya işte metoblzmayla ılgılı cart curt doping maddesi almadan olmaz yani böyle gidiyor bu muhabbetler derin muabbetler ... Hayat güzel piskopata bağlamayın derim böyle vucut yapacam ayağına (Bir amacınız yoksa)

Son düzenleme: 23 Mart 2012
  4. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Kas kütlesi olarak kazanılır. Fakat adamın genetiği o packlere uygun. Herkesin bütün packleri görünecek diye bir şey yok. Belki siz o adam gibi bir aşamaya geldiğinizde daha güzel bir vücut olacak.

Lakin o adam o yağ oranına gelmek için Danny Boy un da dediği gibi kimyasallara başvurmuş. Normal yollarla çok çok zor ve hatta imkansız olabilir.

Böyle vücudu hayal etmek çok boş olur çünkü o yağ oranını koruyamazsın. Korursan bile sağlığından olursun. Sanırım o adam yarışma için öyle bir yağ oranına ulaşmış.

Kişisel fikrim;

O vücut hayal edilesi bir vücut değil zaten. Düşük yağ oranı güzel. Ama çok düşükleri .....

Danny Boy bunu beğendi.
  5. fırathan

fırathan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    60günlük diyet yapan bir arkadaş vardı forumda da 20 kilo veriyordu sadece hydroxycut kullanarak veya fitnessmodel ve şuan ismini hatırlamadığım bir sürü kişi var fotoğraf bölümünde bunu becerebilen bu adam kadar zayıf olmasa bile en fazla aralarında 1kilo olan bir sürü kişi var gerçek hayatta o bir kiloyu deme amacımda 6 packi olan bir sürü kişi var spor yapan veya yapmayan ama 8 veya 10 pack hiç görmedim o yüzden arada bir kilo olduğunu tahmin ediyorum ama 2 sene sonra bakarsın birşey göremezsin cümlesi gerçek hayatta genellikle haklı çıkar çünkü bunu başarabilen çok nadir insan çıkar

6. wafwaf

wafwaf Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Bu adam şimdi çokmu yağlı ben bişey anlamadım:)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:36 ----------

Ya arkadaşlar kısaca durmadan hacim yaparsammı böyle olur yoksa bi süre hacim yaptıktan sonra farklı şeyler yapsammı böyle olur diyen biri yokmu içinizde:)

7. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    bole olmaz kac mesaj yazıoruz ala bole naısl olucam dıyorsun bole olursun bana mesaj atarsın ozelden dersın abı ben kafayı bozdum beyın felcı gecıyorum bole olucam bende ıyı ya bana ne derım sana 2 yıla yayılmıs bır kur yazarım sende uygularsın olursun ama kullandıgın steroıdın yag yakıcının gh turevının haddı hesabı olmaz

para olayalrı bu olaylar

uzatmanın anlamı yok bence bole vucut ımkansız degıl ama bu forumdakı nerdeyse herkes ıcın ve dısarda gordugunuz herkes ıcın ımkansız cunku bu olaylar artık calısma beslenme degıl tamamen kımyasal basarılar

a bu arada bırı demıskı forumda basaran var yau var evet guzel de vuctları var ama karın kaslarının arasını bu kadar bosaltabılmıs kac uye var hemen solım -0- neden yok onuda solım kı sunuda eklım bende defıne donemlerınde bole olamıyorum neden olamıyoruz cunku basıt yemıyor yanı cesaretın varmı aska durumları :) yerse olursun ama yemıyor ıste :)

CaglarYildiz bunu beğendi.
  8. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Sevgili Danny boy,

Yine çok anlayamadım dediklerini sevgili dostum, dikkatli olalım lütfen, forum kurallarına göz atmak şart, türkceyi olabildiğince doğru yazmaya özen gösterelim, neyse.

Gelelim 100 kiloluk adama :), örnek gösterdiğim kişi evet sendin, burada arkadaşımız konu açmış, böyle vücuda kaç yıl emek harcamak gerek diye, senin buradaki cevabın, belki karın kasların o kadar derin olmaz, belki daha belirginde parçalanmaz vücudun ama steroid sizde 2 yıllık süreçte buna yakın bir vücut elde edebilirsiniz dyebilirdiniz, hemen neden morel bozmaya yelken açtığını anlyamadım doğrusu, dostum yaşın sanırım 20, yani gencsin, forumda o kadar güzel değişim yapan arkadaşlar varki tam bir motivasyon harikaları, eskiden pumb forever diyelim, ayaz diyelim, hatırlayamıyorum şuan tam olarak çoğu arkadaşı, 1.92 boyunda olan FitnessModel arkadaşımız steroid kullanmadan neleri başarınabileceğini gösterir nitelikte, ama bakıyorumda daha yağlarından tam olarak kurtulamayan, doğru dürüst bir bulk dönemi geçiremeyen adamlar stroide sarılıyor, amaç nedir sevgili danny boy bunda?, daha beslenme ile son noktaya gelmeden, supplement desteği ile varabileceği son noktaya varmadan steroide sarılan o kadar arkadaş varki, hayretle izlemekteyim, neden bu kadar bilinçsiz insanlar?, neyse kusura bakmayın çok uzun tutdum, umarım birkaç şeyi doğru bir biçimde yazabilmişimdir, iyi forumlar.

Son düzenleme: 23 Mart 2012
  9. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    ya bu turkceye nıye bu kadar takıntılısın kı madem cok ıyı bılıyorsun ozaman sende benım gıbı 7 dıl ogren bunların 5 ı kırıl alfabesı ıle yazılsın hayatını farklı ulkelerde gecır bırde turkceyı duzgun kullan sen yap bende evet ya kusura bakmayın benım hatam dıyım burdan ama bılmeden sacmalıyorsun

soru 2 yılda ne olurdu degıl bole nasıl olunur bole olunmaz anladın mı ben burdan bole olmak ıcın gereken her maddeyı yazarım ama sen yınede yok daha neler dersın

ve sana neden dert kı benım sureklı bulk olmam gunlugumu okusan zaten benım vucut guzellıgıne onem vermeyen bırı oldugumu bu spordakı bılgımın okudugum bolum dolayısyla geldıgını bılırdın

bu sporda eger guzle vucutlar sadece onerı yapıyorsa kusura bakmasın bu forumda 2-3 kısı harıcınde kımseyı dınlemenın mantıgı yok ozaman

saydıgın kısıler sadece ıyı vucuda sahıp ama asla bole degıller olamazlarda a olurlar ama dedıgım gıbı bıraz tampon lazım :)

yasımın 20 olması neyı degıstırır kı konu yas ıle ılgılı ıse ozman en yaslı forum uyesını alalım admın yapalım :) ole bır durum yok bu bılgı ılla kı yas ılerı olcak dıye bır kahıde yok bunu ancak senın gıbı olayı bılmeyenler ole sanır malesef

eger dogru durust bulk yapmayan adam bensem zaten soledım ben bulk yapmıyorum ben yer ıcer spor yaparım benım mantıgım budur cunku bu sporu ben olesıne yapıyorum . gunu gelır ısı porfluga dokerım ozman yargılarsın benı ama eger dersenkı kas gelısımın yetersız bak zoman orda yanılgıya dusersın vegan olup gunde kılosunun 1.5 katı bıle proteın almadan bu sporu baskası yapsaydı degıl benım kutleme erısmek yanında bıle gezemezdı yerse sen yap

benım gıbı bır hayat yasayıpta bu kas kutlesını ınsa edebılen bırı daha yoktur buralarda yada cevrede ınan

ve steroıd meselesıne gelırse bu bır tercıh mesela ben su an kullanmıyorum kı kullansam bıle sanane bundan senın vucudun mu ılla bır amac mı gerekır bunun ıcın adı ustunde steroıd bu ısteyen alır ısteyen almaz bunu yargılamak sadece sacmalık

bu arada saydıklarının hepsı dedıgım gıbı sadece guzel vucuda sahıp kısıler tekı bıle dogal olarak bunun yanına yaklasamaz

sen ala devam edıp ya olur ama ya neden olmasın dersen bu senın garıplıgın

bu arada yazdıklarımı okuyamıyan varsa okumasın ozman kac mesajdır soluyorum duzgun sekılde yazabılsem yazarım zaten bılerek yaptıgım bır durum degıl zeka ozurlu gıbı sureklı yanlıs ama yaaaaa okunmuyor demek yerıne 1 dk ugrasın okuyun . ımzamda dahı yazdım sebebını

Son düzenleme: 24 Mart 2012
    hasanateş ve pozitronn bunu beğendi.
  10. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim neden bu kadar parladığını anlayamadım, sana söylediğim, seni örnek gösterdiğim tek şey 100 kilo yağlı olmandi, öteki yazdığım şeylerin senle hiç alakası yoktu sadece örneklerdi, 7 dil bilmen ana dili unutacağin anlamına gelmez, bende azeriyim, yaş konusunda neden açtım, öğreneceğimiz çok şey oldugundan sadece bir genellemeydi, bende senden sadece iki yaş büyük, ve moskova'da okuyan bir gencim, kiz larla takılmak, barlarda eğlenmek küçük şeyler, bunların konuyla alakası nedir acaba?, bu arada konu kuralları ne diyor, bazı konularda bazı üyelerin bir kaç kelime hatası ile uyarıldığına şahit oldum, yani forum yonetimininde hassas olduğu bir konu.

11. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    ana dılımın turkce olmadıgı ve sonradan ogrendıgım hıc aklına gelmedı mı

bıraz forumda hakkımda arstırma yaparsan mesela balsıgıma bakrsan benı tanıyan uyelerın neler yazdıgına bakarsan ne alakası oldugunu anlarsın zaten

ozman sen yada baska bır uye duzeltmesın zaten yonetıcıler uyardıgında tesekkur edıyorum ama senın uyarmanın mantıgı nekı turkce konusunda

------------------

neyse onu kapayalım bılgının konustugu bır balsıkta bır konu olursa orda tartsırız bun anlamı yok

------------------------

ve son nokta bu baslıktakı gıbı bır vucudunuz eger kımyaya basvurmıcaksnaız asla olmıcak hayale kapılmayın degıl 2 sene 22 sene calıssanız ole olmıcaksınız . eger bırı cıkarda beslenme-antrenman yada ek besın ıle bole olunur derse yalanın alasını soler . konu kapanmıstır . cok merak edenler anabolık forumda baslık acar bu fotoyu koyar naısl bole olunur der eger baslık kıtlenmez ıse ben ve bır ıkı kısı nasıl olunacagına dahır bazı tavsıyeler verır

12. karahanrojen

karahanrojen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Benim anlamadığım niye olmaz böyle bir vücut ? Uzaydan mı inmiş bu adam ? Adam yapmış işte, onun gibi yada ondan daha iyi genetiğe sahip kişiler doğru yolu izlerse, bu vücudu yapar. Hatta çok daha iyisini bile yapar.

Konuyu açan arkadaşa gelince, hocam bu adamın vücudu çok çok iyi. Ben kendi adıma konuşayım, ben bu adam gibi olamam.. En iyi supplementleri, en iyi anabolizanları da alsam genetiğim el vermez diye tahmin ediyorum. Tabi belli de olmaz, ben de birisine özenerek başladım 4 ay önce, şu an iyi gidiyorum. Ne olacağım 1-2 seneye belli olur :)

Ancak durum şu ki bu sadece genetikle, yada diyetle, idmanla olacak iş değil. Bunların hepsini çok iyi harmanlayıp insanüstü bir disiplinle en az 5 sene kendine eziyet edercesine bir yaşam sürmen gerekecek. Çok çok zor bir hayal ama imkansız değil.

Benim bilgim bir yere kadar var. Forumda gerçekten bilgili insanlar var. Flexor hocanın yazılarını okuyabilirsin, o belki bu konuyla ilgili bir şey yazmıştır.. Eğer İstanbul içerisinde yaşıyorsan ve kafanda gerçekten böyle birşey yapmak varsa seni çok iyi adamlara yönlendirebilirim. Onlar sana sınırsız bilgi verirler.

İyi sporlar.

Son düzenleme: 24 Mart 2012
  13. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    konu ıyıce uzadı kımyasal kullanırsa yapar dogru yol bumu eger evet se cevap yapılır tabıkıde

defıne kalmak ıcın steroıdın ıcınde bogulurusn olur

yoksa b.k yaparsın dogal

14. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Adam yaziyor elli defa "steroid" olmadan o kadar dusuk yag orani olmazzz diye daha ne, yok soyle yok boyle. Element icat etmeyin bilgiye ve tecrubeye saygi duyun.

Danny Boy bunu beğendi.
  15. karahanrojen

karahanrojen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Danny Boy'un ilk sayfadaki mesajına bakarsanız anlarsınız.

16. WildRose

WildRose Üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    Bu videodaki kişinin nasıl "10packs" sahibi olduğunu merak ediyorsanız, kendisi de genetikle alakalı olduğunu, genetik konusunda ne kadar şanslı olduğunu, insanların bununla doğduğunu söylemiş. Simetrik karın kaslarına sahip olduğu için de şanslı olduğunu belirtmiş. "Eğer bununla (10 packs) doğmadıysanız sahip olamazsınız. 4 5 6 kaç tane karın kasıyla doğduysanız sahip olduğunuz odur, daha fazlasını edinemezsiniz." diyor.

Eğer merak ettiğiniz nasıl bi program izleyerek bu definasyonu sağladığı ise dvdleri varmış. Bulun, kendisinden öğrenin.

Ben de steroidsiz bu yağ/kas oranını yakalamanın imkansız olduğunu düşünüyorum. Yok arkadaş bence olur diyorsanız, sahibi vermiş tavsiyeleri, dinleyin.

17. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Lafontenden masallar anlatır ancak , uzun zmn bizde yedik onları hayat oyle daha güzeldi aslında az bilende sıkıntı da az :)

Danny Boy bunu beğendi.
  18. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:

aslınd aolay pack sayısı degıl zaten o genetık yanı 4 se 4 tur 6 ıse 6 yada 8 herneyse ısterse 0 olsun yag oranı eger 4 ıse 4 tur arnold mesela 4 tur olse defınelıkten yıne 4 olucaktır

ama olay burdakı adamın nasıl bu kadar kuru oldugu ve o derınlıgı nasıl sagladıgı

cogu kısı adamın ustu govdesının de ne kadar kuru ve resmen kalıte koktugu farketmemıs malesef kı

adamımız kımyasal alıyor bu kadar basıt bunun dogal yapılması dıye brı durum yoktur evet oledır dıyen yalan soluyordur

Sayfayı Paylaş