Bölgesel Yağ ile İlgili

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ayasati tarafından 17 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ayasati

ayasati Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben spora yeni başladım.Önce şunu söyleyim benim vücudum resmen yedigim her şeyi alt vücutta topluyor.Ben bundan 8 ay önce 85 kiloydum şuan 55 kiloyum.Kalça bölgemde aşırı yağlanma vardı tabi ki şimdi bişi kalmadı gibi birşey fakat biraz çıkık duruyor ve bu beni çok rahatsız ediyor millet hiç birşeyin yok dese bile.Vücudum şuan çok zayıf gözüküyor.Ben şuan karb alımını bırakıp ve antrenmanlarla protein ağırlıklı beslenirsem kalça bölgemdeki yağlardan tamamen kurtulabilir miyim?Bunun bir erkek için ne kadar kötü bir durum oldugunu tahmin ediyorsunuzdur.Gerçekten yardıma ihtiyacım var bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

2. feritferitxd

feritferitxd Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    55 kilo olup diyete girmeyi düşünmen gerçekten aşırı komik,foto varsa ekle bizde bakalım bi kalçana istersen gerçekten birşey varmı?

3. Cahil Adam

Cahil Adam Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum saçma sapan bir kilo verimi yapmışsın. Evet yağların gitti ama kız gibi ufacık kolların kaldı büyük ihtimal. Çünkü aynısını bizim arkadaşta yaptı ona söylemedim ama kilolu hali daha iyiydi en azından kızlardan iri duruyordu şimdi kızlardan ufak duruyor. Onunda kalçası çok büyük duruyor hala. Kalça kemiklerin iri olabilir bu bir genetiktir o bölgeyi küçültemezsin. 55 kiloda vücudunda yağ olduğunu düşünmüyorum.

kasmıodane? bunu beğendi.
  4. ayasati

ayasati Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kol 26cm
    Omuz 112 cm
    Bel 76
    Kalça 86
    Boy 171

Bu arada iri değil.Yani yana doğru bir yayvanlık yok çıkık duruyor ve kas değil.Kemikle alakalı bir durum yok.

5. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Yani başta bir hata yapmışsın evet ama bu saatten sonra onu konuşmak gereksiz. Sporunu yapıp protein ağırlıklı beslenirsen yavaş yavaş sorunun ortadan kalkacaktır. Kalça bölgende ki yağlardan tamamen kurtulmana garanti veremem çünkü genetik olaylar işin içerisindeyse ona bir şey yapamayız ama görüntü ve hissetme olarak istediğini alabilirsin.

6. ayasati

ayasati Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet tamamen görüntü açısından rahatsızım önerebilecegin tavsiyelerin var mı

7. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş