Aziz Yıldırım istifa etti

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Despo tarafından 18 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    arkadaslar üsteki yaziyi internetten aldim.despo bu basliga yazi yazmadigim icin benle alay etmisti.

simdi diger takimlarin taraftarlarina basta despo olmak üzere 1 soru sormak istiyorum.

hanginizin baskani istifa etse böyle bir etkinlik olurdu?veya siz baskaninizi bu kadar cok seviyor musunuz?

2. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    saydam aziz yıldırım ali şenden sonraki en bomba başkanlardan biri
    fenere dehşet kazançları oldu
    fenerium fenr tv ve daha niceleri
    diğer takımlara bu kdr kazancı olan başkanlardada bu kdr sevgi gösterrileri olmuştur..
    bence aziz yıldırım , her ne kadar sevmesemde,icraatlarıyla Avrupalı bi başkan

3. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Evet mıllet ben demıstım dememe az kaldı, benden sonrası fırtına olur bakında gorun fazlada muhalefet ıstemem, hele hele kacan sampıyonlukla ılgılı
    herhangı bır yorum keısnlıkle ıstemem anlayısıyla gelen ıstıfanın ardında hastanede gerı donusun sınyallerı gelmeye basladı, bu stratejık bır ıstıfa olmasaydı
    ınsan hasta yatagında gereken yapılacak dıye bır laf eder mı , bılakıs o haldeyken goruyorsunuz ıste rahatsızım bu konuyu kapatalım artık der.

Buyuk projelerın engebe ve sorunları sıfırlama manevrası

4. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Bütün sezon küfür yiyecek yinee hem de bu sefer en abartılarını sonra da ...

" bana neden KÜFÜV EDIYOVLAV ANLAMIYOVUM" diyecek ....
    Ya bi baskan bi takıma ve bir camiaya ancak bu kadar yakısabilir, Tencere yuvarlanmıs kapagını bulmuş... :)

5. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    bnde fenerliyim ama hiç sevmediğim cimbomun şampiyon olmasına sevindim bu sene.

üçüncü yıldızı aldıımız sene tam faciaydı. yıldızı helikopterle indirmeye falan çalıştılar kutlamada. hayatımda böyle görmemişliğe şahit olmadım. o gün soğudum fenerden.

bu zihniyette bi tip yönetiyo işte bu kulübü. yönetimdeki elemanlar büyü bozmaya çalışıyo falan.

Sayfayı Paylaş