ayva göbek antreman ve beslenme

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve judie tarafından 20 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. judie

judie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncelikle herkese merhaba forumda yeniyim 6 aydır düzenli spor yaparak ve dengeli beslenmeyi öğrenmeye çabalayarak 9kg verdim sıkılaştım ama ciddi ciddi fit bir vücut istiyorum ayva göbeğimi eritmem ve kaslarımı görünür hale getirebilmem için neler önerebilirsiniz örnek bir günlük beslenme ve haftada kaç gün çalışmalı
    not: salona gitmiyorum nerdeyse her gün ya yürüyorum ya da koşuyorum (20-30dk) beslenme düzenim sıkı değil dengeli ve evde jillian six week 6 pack yapıyorum karın için. genel vücut için de spor yapıyorum ama onları yazmam gerekmiyo sanırım hedef karın.

göğüs: 85
    bel: 67
    kalça: 91
    boy:150
    kilo: 47-48
    yağ oranımı henüz ölçtürmedim sanırım 22 civarında 45kg olmayı hedefliyorum ölçtürmek için

kahvaltı: (her gün sabit)
    5-7 fındık
    2-3kk ezine peynir
    2dilim ekmek

ara: (sabit)
    1yeşil elma
    1kutu sade süt

2. judie

judie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hiç mi bilgisi olan yok sorumun cevabını biraz daha deneyerek öğreneceğim sanırım :(

3. lady.winchester93

lady.winchester93 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    yaptığın spor güzel ancak kahvaltıda eksiklerin var gibi. ilk önce iyi ve sağlam kaslar istiyorsan her gün mutlaka 1-2 tane yumurta yemen gerekiyor. ara öğünlerine yumurta, yulaf ezmesi gibi besinleride dahil et. aynı zamanda karın kaslarına sadece karın çalışarak ulaşamazsın. bütün vücudundan yağ gitmesi lazım. koşu, yürüyüş gibi egzersizlerden sonra karın hareketleri yaparsan daha çok fayda görürsün.

4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Spor yapman sana destek sağlayacaktır, fakat iyi beslenmeden kilo vermek veya kas yapmak çok zordur. Bu şekilde bir beslenme tarzıyla hedeflerine kavuşman çok zor.Öğünlerinde tavuk,yumurta,balık,süt ürünleri ve sebzeler kesinlikle olmalıdır.Ara öğün olarak elma,kuru yemiş güzel tercih fakat metabolizmanı canlı tutmak için öğünlerine özen göstermeli ve dengeli beslenmelisin.Bol bol bitki çayları tüketerek yağ yakımına katkıda bulunabilirsin.

Sayfayı Paylaş