AYLIK KAS KAZANCI - YAĞ KAYBI

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Dugi tarafından 22 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Ayda 1 kg yağ yakılabilirmi?

1. Evet

75,0%
  2. Hayır

25,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Dugi

Dugi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    3 aylık dengesiz diyetten sonra 83 kilodan şuan 69 kiloya düştüm yağ oranım %19 be 54 kg kas agırlıgı var. Aylık olarak ne kadar kas inşa edilebilir sizce ? Protein agırlıklı besleniyorum beslenmede gerçekten dikkatli davranmanaya çalışıyorum 1 aydır haftada 3 veya 4 gün antreman yapıyorum. Spordan önce l-carnetine ve antreman sonrası protein tozu kullanıyorum... Şeker yağ tuz gerçekten elimden geldigince cok az tüketiyorum.. Hedefim yağ oranını %12 lere çekmek ..

Beslenmem: 6 yumurta beyazı omlet 1-2 dilim tam bugday ekmek domates salata
    Bi kaç saat sonra: yulaf ezmesini sütle karıştırıyorum içine tat versin diye bi kaç dilim muz atıyorum..
    Öglen: dışardaysam yemiyorum ve akşam 5-7 arası eve geldigimde 200-250 gr tavuk-hindi yağsız tuzsuz tabiki.. Veya ton balığı salatası yapıyorum.. Yada Yanında 2-3 dilim bugday ekmegi.. Antreman sonrası protein tozundan sonra nerdeyse her zaman diyebilirim yine tavuk hindi ton balıgı seçeneklerinden birini kullanıyorum..
    Bu arada spora genelde akşam gidiyorum yani 9 dan sonra gelmemde 11-11.30 buluyor bazen 12.. Yemek yediğim zaman daha geç uyuyorum direk yemek yiyip yatmıyım diye.. Ve spor salonunda ayrıntılı ölçüm yapıyorlar toplam 54 kilo kas, kollarımda bacaklarımda yağ oranları %14 ama gövdemde %19 .. 7.6 kg yağ var gövdemde gövdem dışımda bi sıkıntı yok yani vucuttta.. Bu ay sonunda ölçüme giricem mutlaka yine yazarım sonuçları.. Hedefim yağ oranını %12 ye indirmek ve 4-5 kilo kadar kas kazanmak sizce bu mümkünmü ?

Sayfayı Paylaş