Aylık beslenme listesi yardım lazım...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve xPunisher17 tarafından 22 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xPunisher17

xPunisher17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Web tasarım
    Yer:
    Çanakkale
    Arkadaslar selamin aleykum asagi yukari 4 5 aylik tecrubem vardi bb ile fakat cok uzun sure oldu birakali nerdeyse unutmusum o derece. Neyse konuya gireyim ben is yogunlugum nedeni ile spor salonuna gidemiyorum bu yuzden evime barfiks aparati bench sehpahasi z bar duz bar ve dambil aldim agirliklar toplam 150kg full body calisicam fakat alisveris listem yok bana aylık alisveris listesi olan varsa yazabilirmi acaba su aralar durumum da cok iyi olmadigi icin Bim den yapmak istiyorum alisverisimi yardimlarinizi bekliyorum...

2. xPunisher17

xPunisher17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Web tasarım
    Yer:
    Çanakkale
    Arkadaş hadi yok mu yardim edecek?????

3. Furkan221635

Furkan221635 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Bütçeniz nedir bilmiyorum fakat tavuk göğsü,bulgur, yeşil mercimek, ıspanak,yulaf benzeri şeyler tercih edebilirsiniz. Eğer öğünleri aynı yemek problem değilse sizin için yeşil mercimek önerebilirim,ucuz ve besin değerleri gayet iyi. Günlük karbonhidrat ve proteininizi karşılayabilirsiniz. Mineral ve vitamin alımınıza da dikkat etmelisiniz, o konuda pek bilgim yok hangisi ucuzdur diye.

xPunisher17 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş