Ayın sonu tavsiyeye ihtiyacım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 4Bodymuscle tarafından 8 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Yağ yakıcı almalı mıyım ?

1. Evet

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba
    Ben 24 yaşında 174 cm boyundayım kilom şuan 90.72 daha önce 15 yaşındayken 1 seneyi aşkın vucüt geçliştirme yaptım ancak eser yok tabi o zamandan. Şöyle ki aşırı kilo aldığım için tekrar başladım 1.ay doldurdum önce kilo ve ölçülerdeki değişiklikleri vereyim
    Başlangıç 1.ay sonu
    Kilo 93.00 90.72
    Omuz 125 124
    Göğüs 107 105
    Bacak 69 64
    Kol 38 38.5
    Bel bölgesinde yazılan rakamı okuyamıyoruz ya 109 ya 103 1. ay sonunda ise şuan 100 cm gözüküyo düşüncem 9 cm 2.3 kilo için fazla 3 cm de az gibi geliyor bana

İlk 10 gün 1.5 kilo verdim geri kalan 20 günde ancak 1 kilo verebildim şunun sebebide şöyle ben yapı ressamıyım yani mimari proje çiziyorum bu çizdiğim projeler genelde yetişerebilmek içni sabahlıyorum ve haliyle öğlen 12-1 gibi uyanıyorum 3 gibi ilk öğünümü yiyip akşam 9 de 2.öğünü yiyorum ve gece boyu çalıştığım için gece saat 1 dediği zaman midem açlıktan yanmaya başlıyor. Kimi zaman bastırabiliyorum kimi zaman birşey yemek zorunda kalıyorum. İş yüzünden uykumu düzene sokmam gerçekten çok zor oluyor. Çok uzatmak istemiyorum 1 ay boyunca uygulayacağım programı yazayım
    1. Gün
    Göğüs

Bench Press 4x10
    Dumbell Fly 4x10
    İncline Press 4x10
    Pullowers 4x10
    Kol

Barbell Curll 4x10
    Scott Curll 4x10
    Hommer Curll 4x10
    2.Gün
    Sırt

Sırta Çekiş 4x10
    Göğüse çekiş 4x10
    Karna Çekiş 4x10
    Arka Kol
    Makina arka kol 4x10
    Lying Triceps (alna pres) 4x10
    Enseye 4x10
    3.Gün
    Omuz

Omuz pres 4x10
    Omuz Yana Açış 4x10
    Öne açma 40x10
    Bacak
    Arka bacak 4x10
    Önce Bacak 4x10
    Bacak pres 4x10
    Bunlara ek olarak hergün en son 3 dakika yürüyüş 1 dakika koşma yapıyorum aralıksız 4 set onun dışında mekik ve bacak kaldırma yapıcam haftanın 2 günü

Standart yeni başlayanlara verilen bir program.Düşüncem şu ki geceleri açlığımı bastırmak için tok tutucu takviye kullanmalımıyım ?
    Son olarak gerçekten kararlıyım çok fazla kilo aldım ve hayatımı çok etkiliyor. Önereceğiniz yağ yakıcılar tavsiyeler vs herşeye her türlü tavsiyenize açığım. Amacım düzgün ve sağlam temellerle ilerlemek istiyorum. Kusura bakmayın uzun oldu biraz :)
    Şimdiden okuduğunuz ve edeceğiniz yardımlar için teşekkür ederim.

2. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Eger amac yag yakimi ise biraz tavsiye vereyim
    1-if diyeti yap
    2-kafein al vitaminler.com dan alabilirsin
    3-makrolar
    Protein kgx2.2
    Yag kgx1
    Gerisi karbonhidrat,karbonhidrati yavas yavas azalt 2 haftada bir 50 gr ornegin zamani ayda 1 de yapabilirsin ayni ayni dede proteini arttirmalisin.yani karb azalir iken protein artar.
    3-full body yap ve ac ac karnina sabah spir yap.ben mesela diyetteyim sabah salona gider ardindan eve gider kahvalti yaparim.ac karnina kardio yap.
    Bunlari yaparsan emin ol 1 ay sonra kocaman bir fark gorursun.

3. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Normalde grenade almayı düşünüyordum gerek yok kahve içmiyorsan kahve tüket demişlerdi kahve içmeyi pek sevmem. Kafein iyi fikir onu kesin alıcam. İf diyetini araştırıcam dediğiniz gibi
    Protein barları hakkında ne düşünüyosunuz

4. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Barlar,bosa para israfi.glisemik endeksi dusuk gidalar tuket.

5. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Herhangi başka bir tavsiyesi olan var mı ?

6. Dracarys17

Dracarys17 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    düzgün fullbody antrenmanı yap, kalori eksiği vererek yüksek proteinli beslen, glisemiks endeksi yüksek besinlerden uzak dur.
    sağlık sorunun yoksa en kısa zamanda gözle görünür değişimini yaşarsın diye düşünüyorum. başarılar.

Sayfayı Paylaş