Axis Labs Adipo-X "Metabolizma hızlandırıcı"

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Uninvited tarafından 27 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Uninvited

Uninvited Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13

Arkadaşlar daha önce salona gittim 3 ay kadar, 95kg dan 90 kilo civarlarına düşmüştüm. Ancak bıraktıktan sonra bira ve bilumum fast food ürünleri ile yine şişirdim göbeği, sanırım şu an 95i geçmişimdir biraz. Şimdi ise eve bench sehpası aldım ve twist almayıda düşünüyorum. Evde ilk salon maceramdan sonra yarım kalan L-carnitine de var. O bitince bu siparişini verdiğim yukarıdaki ürünü kullanıcam. Yani diet ve egzersiz ile hem zayıflayıp hemde vücudumu sıkılaştırma niyetindeyim. Kesinlikle şişrmek falan değil, fitleşmek amacım.

Amma velakin ürünü aldıktan sonra keşfettim burayı :confused: Bu ürünü kullanan, bilen, daha etkili kullanım şekilleri hakkında bilgi sahibi olan varmı. ? Veya benim için tavsiyede bulunacak arkadaşlara da ihtiyacım var.

Yeni üyeyim, bi yanlışlık varsa mesajımda ,başta yöneticiler olmak üzere, herkese affola.

İyi forumlar.​

2. Uninvited

Uninvited Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    beyler bari "Metabolizma hızlandırıcı" lar hakkında bilgi sahibi olanlar paylaşım yapsın. Forumda bu tür ürünler ile ilgili birşey bulamadım.Doğal karışımlar haricinde.

Bu tür ürünler kullanan olmadı mı ?

3. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    met.hızlandırıcılar bıraktıktan sonra metabolızmanı yavaslatıyor.. Bıraktıktan sonra ılacı cok duzenlı beslenmelı ve met. sevıyenı yenıden eskı halıne getırebılmen gerek..

Uninvited bunu beğendi.
  4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bu markayla daha önce tanistim. Pazarlamada oldukca basarili olduklarini biliyorum, ürünleri hakkinda malesef bilgim yok. Fakat bir cok amerikan magazasinda mevcut. (Türkiyede görmedim su ana dek)

Uninvited bunu beğendi.
  5. Uninvited

Uninvited Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Evet Türkiye'de yok. Bu ürünü kullandıktan sonra sıkı bi rejim uygulamam gerekecek anlaşılan. Zaten rejim yapıyorum ama daha da sıkılaştırmam gerekecek eğer metabolizmayı yavaşlatıyorsa.

Sağolun görüşleriniz için..

6. Uninvited

Uninvited Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar.

Bugünden itibaren Axis Adipo-X ve Axis SesaMax' ı birlikte kullanmaya başladım.

Bu kürü yüzme ile destekleyeceğim.

Şu an 95 kiloyum. Sonuçlarını buraya yazacağım.

7. oric

oric Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Etki var mı geçen 2 haftada ?

8. Uninvited

Uninvited Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Valla yok desem yeridir. Yükleme yapıyor olabilir. Öğünlerdeki hap miktarını 2ye çıkarıp devam edicem.

Burada benimde suçum var tabii ki. Gece hayatınından vazgeçmedik votka bira devam ediyoruz. Gırtlakda aynı.

Ama hala günde 6 tablet kullanarak bi 2 hafta daha götürecek tabletim var.Sonucunu yazacağım. Yaptıklarım ile tabii ki ..

Sayfayı Paylaş