Auto Bench Presste Dalıp Bi Bara Daha Fazla Kilo Takmak (ACİL)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TimurSonmeZZ tarafından 30 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TimurSonmeZZ

TimurSonmeZZ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar Merhaba.
    Öncelikle Bu Forumda Yeniyim.
    Şimdi arkadaşlar sadede gelirsek ben simetri hastalıgı olan biriyim bunu baştan belirteyim, :( herneyse 2 gün önce başıma bi olay geldi.
    Smith Bench Presste Dalgınlıktan Sola 20 Sağa 10 takmışım bende diyorum arkadaş bu bana niye ağır geliyo paslandımmı fln ama her 2 tarafta 10 bildiğim için basmaya devam ediyorum. Daha sonra setler bitince bir bakıyorum solda 20 var orda biraz sinirlendim tabi daha sonra göğüs kasıma bi baktm sol sağa göre bariz şişmiş ordaki hocada dediki smith benchin makarası basınçtan eşitler dedi doğrumdur arkadaşlar? Veya simetrisi bozulduysa nasıl eşitlerim? Yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten moralimi günümü yaşatmayacak şekilde bozuyor :(

2. vanquishing

vanquishing Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bir antrenmandan bir şey olacağını sanmıyorum dert etmene gerek yok. Ha geceleri uyuyamıyorum diyorsan bir de sağa 20 sola 10 tak :D

3. TimurSonmeZZ

TimurSonmeZZ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    :D :D Yorumun İçin Teşekkürler Dostum :) Geceleri uyuyamassam dediğini deneyebilirim :D

4. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Eşit kilolarla devam et direk simetri düzelicektir :d

Sayfayı Paylaş