Askerim kas geliştirmem gerek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MaDyL489 tarafından 21 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MaDyL489

MaDyL489 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    S.a arkadaşlar yaşım 21
    Boy 1.80 filan kilo ise 70 80 arası bişi
    Şınavı bile 10 tane zor geçiyorum
    barfiks desem hiç çekemiom karın kaslarım baklava diliminde kol kaslarım filn görünmesini istiyotum ama hep üşeniyorum bi an heves geliyor sonra gidiyor.
    nasıl ne yaparım koşu ve yürümek hangi kaslara iyi gelir
    karın kası kol kası için ne yapıyım yardımcı olun 4 ay kaldı askerliğimin bitmesine eve vüvütlu bi şekilde girmek istiyorum.

2. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    Kaçtane çekebiliyorsan hergün veya 2 günde bir şınav çalış eve dönene kadar baya bir arttırırsın sayısını. Askerde imkanın varmı spor odası gibi biyer bilmiyorum fakat varsa ona görede yardımcı olabilirim yoksa barfiks için ilk önce barfiks demirine asılı kal belli bir süre kalmaya çalış zorlandığında bırak biraz dinlenip tekrar asıl, 1-2 hafta sonra kendini zıplayarak yukarıya at sonra dirençli yavaş şekilde aşağıya in 1-2 haftada bunu yap sonra ayağının altına bir tabure alıp minumum destek alarak kendini yukarı çek ve destek almadan bırak son olarakta bunu uygula bunlarla baya bir geliştirmiş olursun kendini ama 10 şınav çekemediğini göz önünde bulundurursak işin baya zor pes edip üşenip 1-2 hafta sonra bırakırsan birşey elde edemezsin.. Ben spora başlamadan çekebildiğim şınav 3 max 4 tü şuan 50 60 tane çekebiliyorum neden vazgeçmediğim için vazgeçersen zaten kaybedersin.. Hayırlı tezkereler..

3. MaDyL489

MaDyL489 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kardeşim konuşma gönderdim ilginersen sevinirim..

Sayfayı Paylaş