Artık çözüm istiyorum sadece çözüm.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve MorpheusX tarafından 23 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. MorpheusX

MorpheusX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    24 yaşındayım 175 boy 57 kilo var 1 aydır spora gidiyorum sadece 1 kilo almışım gerçekten hayretler içinde kaldım sabahları 2 tane haşlanmış yumurta yiyorum saat 10 da iş yerine molaya çıktığımda bebe bisküvisi yiyorum öğlen 12 de yemek yiyorum saat 2 de molaya çıktığımda gene bisküvi yiyorum akşam 5te tavuk yiyip spora gidiyorum çıktığımda yemek yiyorum sonra duş alıp uyuyorum ama isyan edicem artık hiç bir gelişme yok ya herkez kilo al kilo al diye tutturuyoda öyle kolay mı sanki metepolizmam aşırı çok hızlı ne yapsam yakıyorum gün içerisinde de sürekli oraya koştur buraya koştur habire yakıyorum sporu bırakıcam artık o derece bunaldım benim yaşındakiler benim 2 katım ama ben hala yerimde sayıyorum 8 ay sonra düğünüm var ve ben iri yarı olmasam da gene şekli şemali yerinde olan bir damat olarak çıkmak istiyorum düğünüme ne Yapıcam çok zayıfım bilenlerin yardım etmesini rica ediyorum spora devam etmelimiyim neler yapmalıyım

2. Bodici27

Bodici27 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Abi geçmiş olsun, öncelikle düğünün hayırlı olsun Allah mutluluğunuz daim etsin. Ben de 17 yaşında 57 kiloyum Gilbert sendromu teşhisi konuldu bu da kilo almama engel, ben daha çok amatörüm bu konuda tek bildiğim bu. Dahiliye bölümüne gidip gastroentroloji bölümüne kayıt açıyorsun kan tahlili isteyecekler önce ona gastroentorılji doktoru bakacak eğer değilsen o seni değilsin diye söyler kafan rahat olur ama bilirubin değeri 1 ve üstünde olursa tıbbı genetiğe yönlendirir o da 45 gün sürecek kan tahlilini alır ve teşhis koyar. İnşallah sen de istediğin forma ulaşırsın.
    En azından bu tahlili yaptır ve kilo almaa engel olabilecek bir ihtimali yok et.

3. QuheyLaN

QuheyLaN Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim kilo alamıyorum veremiyorum diye birşey yok.Eğer bir hastalığın vb. yoksa.Bebe bisküvisi ne Allah aşkına.Sen yemek yediğini sanıyorsun sıkıntı bu.Sabah 2 haşlanmış yumurtayla , sadece tavuk yiyip spora gitmekle olmuyor maalesef.En basitinden yarın git kendine bir hassas terazi al , yemek kabı al 3 4 tane.(Sefer tası bile olur) Hazırla akşamdan yemeklerini.Karbonhidrat (pirinç , patates , bulgur , vs.) Protein (tavuk ,balık,kırmızı et) bol yeşillikle birlikte.Ara öğün olarak kuruyemiş al ( ceviz , badem , fındık , fıstık ) gainer alabiliyorsan gainer ekle 1 ayda 4 5 kg alırsın gramajları yüksek tutup zorlarsan.Yoksa 2 yumurtayla pek mümkün değil yani.

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ya şu bebe bisküvisi olayını spora başlayana yada kilo almak isteyene hangi kendini bilmez ilk olarak aşıladıysa onun bir güzel ifadesini almak lazım.

5. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Tam 6 ay önce senin kilondan 2 kilo fazla olarak spora başladım. Suanda Allaha bin şükür dışarıdan herkesin farkettiği sekile geldi vücudum ve 70 kiloya Ciktim 59 kilodan. Velhasil kelam ben 6 ayda yaptiysam sende aglayip sizlancagin yerde iyi bir disiplin ve araştırma beraberinde yapacagin spor ve beslenme ile 8 ayda istedigini alabilrsin. Dostum ben 28 yasimda bunu yaptım. Sen 24 yaşındasın sizlanmayi birak ve 8 aylik bir serüvene hazirla kendini.

6. ısıda

ısıda Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Iri yarıymış sen o 2 katım dediğin adamların vücutlarının çıplak hallerini biliyor musun yag lan hepsi o kiloların elbise üstündeyken tabi belli olmuyor
    1 kilo almışsın isyan ediyorsun kardeşim 1 ayda alacağın kas 800 900 gramdır yeni başladıysan 1 kilo maximum kalan aldigin kilolar yağdır sudur zaten bende 6 7 aydır yapıyorum 6kilo kütle ekledim ne sanıyorsun sen bu işleri oo hadi bi ayda 4 5 kilo alalım falan mi yok öyle bisi yağdır sudur dediğim gibi bu işler yıllar alır senin istediğin onlar gibi diktörtgen vücut karı memesi gibi göğüsler dümdüz kalın olmayan kollarsa tamam ozaman yapacaklarını söylüyorum günde 4000 kalori al ayda en az 4 kilo yag tutar vücudun 7000 kalori 1 kilo sabah cicibe sütle iç öğlen pirinç pilavı akşamda kalorisi yüksek birşey ye gene bu 3 temel ogün 3 de ara öğün yapıcaksın ara öğünlere gene kalorisi böl şeyler koyacaksın kuruyemiş vesaire akşamda yulaf ye uyu yulaf en son çünkü doyurucudur birde gainer almalisin ve kreatin al su tutsun vücudun

Son düzenleme: 25 Ağustos 2019
  7. Bodici27

Bodici27 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hangi programı uyguladın ben de sıfırdan başlamak istiyorum, hangi hareketleri kaç günde bir yaptın?

Sayfayı Paylaş