Arkadaşlar Yardımcı olur musunuz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Samet54Byrm tarafından 26 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Samet54Byrm

Samet54Byrm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu sporda 6. ay bitti bana güzel bir program önerebilecek var mı protein tozu vb. kullanmıyorum naturel olarak yapıyorum yardımcı olur musunuz.

2. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Supplement kullanıncada naturel oluyorsun. Forumda seviyenize uygun program bulabilirsiniz araştırmalısınız.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Samet54Byrm

Samet54Byrm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim epilepsi rahatsızlığım var o yüzden kullanmak istemiyorum 6 ayda kollar 32 den 35 e omuz 116 dan 120 ye bel 90 91 e kilo 85 90 a boy 190 kilo 90 gözle görülür bir gelişme göremedim beslenme programı mı foto çekip göndereyim antrenmanı da bir bak istersen.
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Temmuz 2015 ---
    https://www.hizliresim.com/aDj4ER bu beslenme programim antrenman programim su an yanimda degil yarin gönderirim bir bak kardesim yorum yap yada bir önerin varsa onu uygulayim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: 27 Temmuz 2015
  4. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Beslenmen gayet güzel geldi bana. Geriye 2 şey kaldı ya antremanında yada uykunda sorun var. Antreman programınıda görmek isterim o zaman tam yardımcı olabilirim. Çalışırken kaslarını hissediyormusun seni zorlayacak ağırlıklarda çalışıyormusun? Ağırlık yükseltebiliyormusun. Set arası molasından tut nefes kontrolüne kadar herşey antremanın verimini değiştirir.
    Benimde 9. Ayım ilk 4 ay sadece 2 cm kol ölçüsü aldım düşünebiliyormusun. Göğüs sırt omuz aynıydı başladığımdan beri ve senin gibi beslenmem yoktu. 5. Ayımın ilk günlerinde bir beslenme programı ve yepyeni bir antreman şrogramı oluşturdum 7-8 tekrar yapmaya başladım yada ters piramit ve verim alıyorum şuan.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Samet54Byrm

Samet54Byrm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim surekli aktif calisan biriyim insaatta cslisiyorum aksam ustu gidiyorum spora her sette agirligi 2.5 kg artirarak calisiyorum 15 12 10 8 tekrar sayilarim son kaslari hissediyorum bir yerden sonra tukeniyorum son sette 8 tekrar cikaramiyorunm zorlaniyorum bu da antrenman programim bugun calisirken gogus incline dumbell fly olsun duz sehpada fly yaparken calisan biri dedi agir gelir yirtilma olabilir dedi bilmiyorum ne dusunursun programi atayim https://www.hizliresim.com/AqAkv0 bu da antrenman programim senin gorusun ne bir bak.

6. Samet54Byrm

Samet54Byrm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bir yardımcı olun.

7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş