Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var göbek ve sixpacks için

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cemm71 tarafından 11 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cemm71

cemm71 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Forumda yenıyım eğer konuyu açarken bi hatam varsa kusura bakmayın,benim çok önemli bi sorum olucak.Arkadaşlar yaklaşık 2-3aydır evde spor yapıyorum (kendime göre değil tabiki bi programım var p90x'i bilen arkadaşlar varsa eğer onun videolarını kendıme program edip yapıyourm)diyetisyenımden diyetimide aldım bayada bi kilo verdim fakat bi türlü göbeğim gitmiyor her tarafım gitti ama bi göbek kaldı ve bende karın kası için çok azim etmiştim,diyetisyenımı bu konuya sorduğumda kardiyo yapman lazım dedi bende eve gittiğimde 1saat kardiyo yaptım fakat resmen öldüm.Bu benı çok yordu ben bunu yapamam ve aklıma şu geldi arkadaşlar karın kası hareketleri mesala; bu ve bi kaç tane daha var ama reklam olur diye atmıcam linki bunları günde (tüm hareketler toplam 40-50dakka) 2kez yapsam göbek bölgemi eritebilirmiyim?Yoksa karın kası çalıştığım için göbek daha mı çıkar lütfen yardımlarınızı bekliyorum (Bu hareketleri günde 1kez yapıyordum ve yandan güzel bi görüntü oluştu hafiften karın kası varmış gibi ve en üstteki 2 side öle çok hafiften belli ama alt taraf göbekten dolayı olmuyor)
    Bu arada unutmuşum Yaşım 16 Boy 1.77 Kilo 66 Yağ oranını bilmiyorum (diyetisyenım 8 dedi ama 8 olsa göbeğim olmazdı yanı bi hatası vardır diye düşünüyorum )

2. Lightning35

Lightning35 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Karın kası yağ oranıyla ilgilidir . Cardio şart fakat illa ezbere gitmeniz gerekmiyor futbol basket yüzmek dövüş sporları hepsi cardiodur . Sixpackleri ortaya çıkarmanın kesin çözümü budur . Belki genetik problem olabilir ama biraz göründügünü söylüyorsunuz

3. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    Ağırlık çalışmazsa çıkaramaz. Ha belki çıkar ama kasları da gider.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. cemm71

cemm71 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ağırlık zaten çalişiyorum ama karın kası için sadece bu hareketleri çalişicaktım diğer günler ise ağırlık kol omuz vs .. ama kardiyosuz olmaz diyosunuz galiba :/

5. Lightning35

Lightning35 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Evde spor yapıyorum yazmış zaten agırlık calıstıgını varsayıyorum

6. cemm71

cemm71 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Atraksiyonlu arkadaşım için demiştim
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Eylül 2015 ---
    Galiba kardiyosuz olmuyor peki iyi forumlar konuyu nasıl kapatabilirim :oops:

7. Lightning35

Lightning35 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Kası elde edersin fakat görüntü olarak gösteremezsin

Sayfayı Paylaş