Arkadaşlar Sizce Beslenme Programım ve Öğünlerim Nasıl

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve blackpanther01010 tarafından 12 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. blackpanther01010

blackpanther01010 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar mrb sabahları kardiyo yapıorum ve ilk öğünüm 4 yumurta beyazı , 150-200 gram civarı tavuk , yulaf , bolca sebze brokoli kabak ve salatalık ve maydonoz üzerine limon sıkılmış ve bulgur öğlen ve akşamda aynı menüyü yiyorum geceden hazırlıyorum çok pratik oluyor yani gün içerisinde totalde 500-600 gram tavuk yemiş oluyorum 4-5 yumurta 100 gram civarı yulaf bolca sebze 500 gram civarı, şeker asla kullanmıyorum tuz çok az vücuttaki suyu atmak için az kullanıyorum onuda ve zeytinyagı kullanıyorum oda 1 çay bardağı kadar aynı zamanda bolca su içiyorum sabah kardiyo öğlen agırlık antrenmanı beslenem bu şekilde resimleri yükledim sizce beslenme planım nasıl karbonhidratı bazen bulgur bazen makarnadan alıyorum pirinçten almamaya dikkat ediyorum glisemik indeksi baya yüksek oldugundan dolayı gecede çok kan şekerim düştüğünde acıktıgımda karbonhidrat degilde protein tavuk 3-4 parça yiyorum

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş