Arkadaşlar Lütfen Yardım !

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ToygarTevzadze tarafından 28 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ToygarTevzadze

ToygarTevzadze Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba Arkadaşlar ben profesyonel şekilde atletizm cirit atma branşıyla uğraşıyorum ve bi konuda moralim çok bozuldu bu arada 10. sınıfa gidiyorum bizim sınıfta cins bi çocuk var sürekli benle uğraşıyor ve bende kavga etmek istemiyorum ama biliyorum çok rahat döverim ama nedense hiç dalaşmak istemiyorum ama tabi içimde kalıyor sizce ne yapmalıyım kavga etmek falan filan sporcuya yakışmaz bunu biliyorum

2. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Ne sporcuya ne de bilgisayar başından kalkmayan bir adama kavga etmek yakışmaz, bu doğru, genç yaşta bu düşüncelerin için kutlarım. Fakat bazen tüm çabalar, medeni yaklaşımlar, insanca izah etmeye çalışmalar fayda etmeyebilir. Esasında efendi bir insana yakışmayan şey kavga etmek değildir, 'serserilik' yapmaktır, her durumu şiddetle çözmeye çalışmaktır, sporun kendisine sağladığı orantısız faydayı, başka insanlar üzerinde haksız baskı kurarak kullanmaktır. Efendiliğimizi koruduğumuz, kimseye saygısızlık etmediğimiz, herkesin hakkını tanıdığımız halde haksızlığa ve hakarete uğruyorsak, hatta ve hatta etrafımızda zayıf durumda olan tüm canlıların haksızlığa, şiddete maruz kaldığını görüp engel olamıyorsak, hemen hepimiz o ağırlıkları, kum torbalarını yere bırakalım...

HushMoney, alvel, Yaver27 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. ToygarTevzadze

ToygarTevzadze Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    yazdıklarınıza hayran kaldım çok teşekkürederim

columbu bunu beğendi.
  4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş