Arkadaşlar bir sorum olcaktı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bystyler tarafından 29 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bystyler

bystyler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    S.a Öncelikle merhaba arkadaşlar forumda yeni gibi gözüksemde uzun süredir forumu takip eden biriyim ve herşey gerçekten çok güzel siteyi yöneten kuran kişilerin ellerine sağlık güzel bilgiler gerçeksi bilgiler veriliyor herkese teşekkür ederim..

Soruma gelince arkadaşlar yaklaşık 40 gündür vücud geliştiriyorum salona yazıldım bundan önce evde mekik şınav çekebiliyordum fakat yaptığım omuz haraketlerinde falan vücudumdaki kemiklersen çat çut sesler geliyor bunun bana bir zararı varmı yeniyim die mi oluyor herkese simdiden teşekkürler.:)

2. neveruo

neveruo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş ya bendede aynı sorun var bide ben 5 6 ay bıraktım tekrar başladım 2 gün önce 2 gündür gidiyorum acaba fazlamı yüklendim dirseğimin orda aşırı bir ağrı var ve sırt kaslarımın oraları aşırı sertleşmiş 2 gündür geziyorum öyle yarın bi doktora gidiyim mi sizce ?

3. bystyler

bystyler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi kardeşim bende bilmiyorum vücudumdan sesler geliyor yapma istegim kaçıyor çokta hırslıyım sesler işi bozuyor.. ve 1 aylık süre içersinde kolum 4 cm omuzum ise 4.5 cm büyümüş sizce bu normal mi

4. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Büyüme için bir şey diyemiyeceğim çok uzun süre devam ederse değerlendirirsin tutuşuna biraz dikkat et hareketleri yaparken yanlış yapıyor olabilirsin kolay gelsin :)

bystyler bunu beğendi.
  5. bystyler

bystyler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ya bide sormak istedim tam olarak doğru yazamicam kelimeyi ama Consantrasin mi ne bir haraket var oturuyorsun dumbell ile yavaş yavaş yapıyorsun onda ağırlığı fazla yapmak mı yararlı yoksa yapabildiğim ağırlıkla setleri tamamlamak mı hangisi gelişim için iyidir

6. DeibLER

DeibLER Yeni Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    bystyler bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş