Arkadaşlar bana nasıl çalışmam gerektiği hakkında bilgi verseniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Potasyum0 tarafından 12 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Potasyum0

Potasyum0 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Salı perşembe cumartesi günleri muay thaiye gidiyorum mekik şınav felanda çektiriyorlar onun dışında kaslarımı daha da şekillendirmek istiyorum evde barfiks demiri göğüs yayı dumbell ws var nasıl çalışabilirim split programlar uygun mu

2. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Şekillendirmekten kastin hacimlendirmek yani buyutmek kas sekillendirmek diye bir sey yoktur.Hacimlenmek kas gelistirmede beslenme en az antrenman kadar onemli ilk olarak onu oturtmani oneririm.Calismak icin cok fazla aletin yok split calisacagina antrenmana gitmedigin gunler sinav barfiks cekebilirsin ayrica dumbellarla on kol calisabilirsin omuzlar icin dar sinav cekebilirsin elmas sinavda denir ayrica muay thai yapiyorsan ayaklarda onemli squatida oneririm.Ancak sunuda ekliyim bunlarin cogu vucut agirliğiyla yapilan hareketler agirligi arttiranadigin icin bi zaman sonra gelisim yavaslayacaktir bu zamanda bu hareketlerin daha zorlayici varyasyonlari var onlari yapabilirsin...

3. Potasyum0

Potasyum0 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Antreman olan günler şınav barfiks ve bi kaç karın kası antremanı yapıyorum olmayan günler şınav barfiks dips dumbell ile biceps geliştirme sırt geliştirme göğüs yayı ile kanat ve Squat vs dediğin gibi şınavı felan zorlayıp diğerlerini bırakabilirim bide barfiks i hem 3 set kollarım öne bakar şekilde çeksem hemde 3 set içeri bakar şekilde bu da biceps için nasıl olur?
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Haziran 2016 ---
    Bu
    Bu arada şekillendirmek derken daha kaslı bi görünümüm olsun kaslar gelişsin anlamında boy 183 kilo 73

Sayfayı Paylaş