Arkadaşlar acil

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Batuhan23 tarafından 28 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Batuhan23

Batuhan23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba vücut geliştirmeye yeni başladım hocamın bana yazdığı program fotoğraf taki gibi bilen birisi olum lu mu olumsuzmu olur söyleyebilir mi antrenmanlar gayet iyi geçiyor bu arada önerebileceğiniz farklı hareketler olursa dinlerim [​IMG]

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    yeni başlayan biri çok fazla farketmiyor
    sinir sistemin ve kasların alışık olmadığı bir şeyle karşılaştığı için her türlü sonuç alırsın
    alırsan ama ilk 3 ay kesin sonuç alırsın,ondan sonra hocanın vereceği programı uygulamanı önermem
    sen kendini en iyi hissettiğin hareketleri seçerek yaparsan daha fazla verim alırsın,o sebeple her gün araştır videolar izlersen senin için faydalı olur
    zamanı geldiğinde ne yapacağını daha iyi bilirsin
    programda ben şahsen yeni başlayan birine önce bench press yaptırmak yerine şınav yapmasını tercih ederim
    insan önce bir kendi vücuduna hakim olmalı,doğru düzgün şınav çekemedikten sonra bench press yapmak doğru değil

3. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Yeni baslayan birine boyle programlara ne gerek var anlamiyorum. Haftada bir gun biceps calisiyorsun 4 hareketle. Onun yerine tek hareket yap, iki gunde bir yap. Hatta tum vucut hareketleri ile birlestir dengeli gelis.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş