Arkadaşlar Acil Yardım KFC de çalışıyorum öğlen yedigim yemek hakkında yorum yapabilirmisiniz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve blackpanther01010 tarafından 22 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. blackpanther01010

blackpanther01010 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar öncelikle mrb beslenmeme çok dikkat ediyorum yani dışarda gezmeye giderken bile yanımda taşıyorum o derece fakat çalışmaya başladım evden yemek getirilmesi yasak yedigim menü crispy 5 adet resimde var ve zero cola bir diger alternatifin pirinç pilavı ben karbonhidrat yerine yağlı tavul etini tercih edip proteinden faydalanmak istedigimden bu menüyü yiyorum sizce ne yemeliyim birde definasyondayım yağ yakmaya çalışıyorum mümkün mertebe erken saatlerde yemeye çalışıyorum bücut enerji olarak harcasın yağ olarak depolamasın diye

Ekli Dosyalar:

2. BoxeurDesRues

BoxeurDesRues Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Bence kola zero yerine su tuketmrye calis yaninda pilav alabiliyorsan ye, disardan yemek getirmek yasak cok sacmaymis illa bizden yemek zorundasiniz gibi. Eldeki imkanlar kisitli oldugu zaman en dogrusunu secmek lazim nasil hazirlandigini icerigini en iyi siz biliyorsunuz en duzgun olani tuketmeye calisin

3. blackpanther01010

blackpanther01010 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    valla şekeri komple kestim pilavında glisemik indeksi yüksek birde aşırı yağlı hangi yağla yapıldıgı belli degil normalde ben ya bulgur yerim ya yulaf ya kepekli makarna pilav son tercihimdir definasyonda o yüzden pilav yemiyorum tek çare tavuk kalıyor onunda proteininden faydalanim diyorum oda leş gibi yağda kızartılıyor tek çare salata kaldı salata yiyebilirim karbonhidratı proteini evden alıp salata yemek en mantıklısı

4. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    Evden çıkmadan ye if diyeti yap orda hiç birşey yeme madem bu kadar sağlıksız. Günde 12 saate kadar aç durmak iyi yağ yakar.

5. blackpanther01010

blackpanther01010 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hocam işyerinde 8 saat aç kalmakta işime gelmiyor sürekli kan şekeri düşük geziyorum yağ yakacam hesabına bu sefer vücut bi yere kadar yag yakacak sonra kasa saldıracak diyede korkuyorum ama dengeyi bulacam inş. en kötü müdürden rica edecem evden getirmem için yoksa bi anlamı olmuyor

6. Kırkfitman

Kırkfitman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    İntermitten fasting bence senin için çok uyumlu olur uygulayan birisi olarak faydası olduğunu da söyleyebilirim biraz araştır emin ol günlük kalori ve makrolarını aldıktan sonra kaslarından kaybetmek sadece boş bir korku.

7. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    Gün içinde çok yoruluyorsanız şeker düşüyorsa IF yapmayın.. Kan şekeri uzun süreler düşük kalırsa kas kaybını tetikler ayrı olarak ta size zarar verir.. Benim şahsi tercihim Fast food anlayışım KFC açıkçası :)) alternatif yoksa, evden ekmeğin arasına bişeyler koyup getiremiyorsanız yağını oldukça süzdürüp tğketebilirsiniz bence, başka seçenek olmadığından yola çıkarsak tabi

Sayfayı Paylaş