Arkadaşlarım kiloluyum diye dalga geçiyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Mr.Taflan tarafından 15 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Mr.Taflan

Mr.Taflan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 75 kiloyum 1,64 boyundayım yakışıklı bir çocuğum ama kilolu olduğum için kimse yanaşmıyor bu yakışıklılığı kullanamıyorum stresten delirmek üzereyim ailemde spor salonuna göndermiyor ne yapmalıyım lütfen çözüm yolu söyleyin tek tanıdığım adam gibi adam kişiler sizsiniz.. kilo vermek istiyorum

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    spor ve diyet... başka yolu yok. ama diyeti sporsuz ve ağır yaparsan, ben de olduğu gibi kilo verme işi orantısız olabilir. benim de kendimi bildim bileli hep 8-10 kilo fazlam vardı. ne zaman diyete girsem, kollar ve omuzlar sönüyor, göbek yerinde duruyordu. o yüzden ben de delirmemek için spora başladım. hayatımdan ekmeği şekeri sildim attım.
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Ekim 2014 ---
    spor derken, illa salona gitmene gerek yok. salon, hedefi büyük tutanlar için gerekli. iki tane dambıl al. kol omuz bacak hareketlerini forumdan bulursun. evde çalışırsın

3. dedication

dedication Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    18
    Yakışıklısın ve yakisikliligini kullana miyorsun

zafer_zaferoglu ve mericboss99 bunu beğendi.
  4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Arkadasinin adresini ver,Forum üyeleri olarak bir kösede yakalariz biz onu:)biraz korkuturuz bak bidaha yanina yaklasabiliyormu:)
    Saka bir yana iyi bir diyet ve sporu beraber yürütmen gerek,cokda abartili bir kilon yok cok Cabuk sonuc alabilirsin.

5. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Yaş 17 veya daha küçük sanırım?

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    siteyi araştırmaya başla spor yap evdede olur illa salon şart değil kaliteli beslen ayrıca boy ve kilona bakarsak abartılı fazla kilon yok ama daha yaşın 14 bu yaşlarda bu sorunu çok büyütmeni anlıyorum ayrıca sen mi yakışıklı olduğunu düşüyorsun yoksa çevren mi söylüyor çevre derken kızlar mı zaten anormal derece yakışıklıysan zayıf yada şişman olmanın pek bir önemi yok hele ki senin yaşında tabi normal şişmanlık ve zayıflıktan bahsediyoruz

Bekci bunu beğendi.
  7. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Kilolusun diye senle dalga geçtiklerine gocunma. Ne yapmalarını bekliyordun? Patates gibi olmuş vücudunu övmelerini mi? Sen kötü olan bir şeyi över misin? Şimdi kiremalı pasta yemeyi bir kenarı bırak ve adam gibi salona yazıl. 2 dambıl sallayarak evde kilo verilmez. Verilir diyen arkadaşlar yalan söylüyor. Kilo vermen için kardiyo yapman lazım. Hem kardiyo yap, hem ağırlık çalış. Sağlam bir vücut çıkar ortaya.

mericboss99 bunu beğendi.
  8. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    evde 2 adet dambıl, bir bisiklet ve diyet ile 93 kilodan 76 kiloya düşmüştüm. hem de 2.5 ayda. ama takdir edersin ki 2.5 ayda bu kadar kilo vermek sağlıklı değil bunu kabul ederim. ama evde kilo verilmez diye bişey yok. konu sahibinin müsabalakara katılmak gibi bir niyeti yok. sadece fazladan 10 kilosunu vermek istiyor. emin ol sadece diyet ve günlük 1 saat yürüyüş ile de bu kilo verilir. hedefi bu kadar küçük olan birinin salonda yapacağı her şeyi, evde yapma imkanı da vardır. sadece bir kaç aylık salon parasına üstelik. ben evde dambıl, yay, sehpa,barfiks demiri gibi aletlerle nerdeyse 40 farklı hareket çalışıyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Ekim 2014 ---
    bir de monte edip söktüğüm ve tekrar monte etmeye üşendiğim bir çalışma istasyonum var. onu da kursam, salondan ne farkı kalıyor? ve ben öyle 10 kilo verip de bu işi bırakmaya niyetli biri de değilim. amacım sporu bir yaşam şekli haline getirip, ALlah ömür verdikçe yapmak. o bakımdan, evde kilo verilmez diye bişey yok. verilir.

columbu bunu beğendi.
  9. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    kilo vermek için salona gerek yok zaten gerek forumda gerekse forum dışında salonsuz kilo veren insan çok öncelikle iş beslenmede bitiyor dışarıdada temiz havada yürüyüş yada hafif tempolu koşu yapılabilir cardio olarak ikide ayarlanabilir dumbbell seti alırsın birde bench sehpası birde barfiks demiri alırsın zamanla kilolarından ayrılmış fit bir vücut çıkar ortaya ha salonsuz şöyle olmaz amaç hardcore body building yapmaksa

Lorethlorien, Bekci ve columbu bunu beğendi.
  10. Mr.Taflan

Mr.Taflan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tavsiyeleriniz için teşekkürler artık her akşam 18.00 dan 19.15'e kadar koşuyorum ekmeği çıkarttım inşallah etkisini görürüm bana herkes yakışıklısın ama hafif kilon var diyorlar o kiloyu atarsan süper olacak diyor herkes

11. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeşim şekeri ekmeği azalt bende öyleydim suan hem boyum uzadı biraz da kilo verdim daha iyi oldum :) Biraz daha vermem gerek onuda verirsem iyi olucak basarılar :)

12. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Önce kendini ovmeyi birak az adam ol kimse senin tipinle ilgilenmiyor burda.

Ikincisi öz elestiri yap sisko isen kabullen ve harekete geç ve ver kilolari

Son olarakta arkadaşlıklarini gözden geçir

13. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Bende eskiden kiloluydum senin gibi aynen tip olup kilo olunca insan karamsıyor ama azmettim çok kilo verdim daha sonra çok sağlam bir fizik için uğraştım şimdi dün dalga geçenler o kadar cılız tipler geliyorki

sana önerim onlara kulak asmadan emin adımlarla yürü ve kararlı ol hata yapabilirsin ama vazgeçme ne olursa olsun vazgeçme sana illa git diet yap demicem sadece şekeri azalt ekmeği azalt tamamdır yemeğinden kesme doyduğunda kalk .

şimdi en önemli kısma geldik antrenman için dışarda koşun vs derler ama Türkiyede bu malesef mevcut değil dışarda koşuyorsun millet tip tip bakıyor deli gibi
    he kulak asmam diyorsan çek kapşonunu koşacak biyer varsa koş ama dediğim gibi evde halledicem senin gibi diyosan önerilerme kulak ver

Aşağıdaki çalışmaları illa hergün yapman gerekli değil haftanın en az 4 günü yapmaya çalış ttabi bunlar örnek antrenmanlar sende çok bulabilirsin sürüyle var bunlardan

insan istedikten sonra ha salonda ha evde kilo vermiş hiç fark etmez ayrıca ben kilo vermek için salona gidilmesini gereksiz buluyorum

14. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    14 yaşında çocuk neticede tipini övmesi doğru değil fakat anlayışla karşılamak lazım evet arkadaşlarını gözden geçirmesi lazım çocuklara kimseyle dalga geçilmemesini iyice öğretmesi gerekir aileler çünkü dalga geçtikleri çocuk sonuçta çok üzülür kendine zarar verebilir çok tehlikeli şeyler bunlar

columbu, Lorethlorien ve Savino89 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş