Arkadaş çevresi ve unutulmak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve M_JaiWhite tarafından 29 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. M_JaiWhite

M_JaiWhite Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    çok kötü durumdayım napıcağımı bilmiyorum. arkadaş çevresi sağlam olan arkadaslar bana yazabilir mi özelden konuşmak istiyorum buraya yazamayacak kadar sıkıntıdayım hayattan zevk alamıyorum.(18-25 yaş arası olursa daha iyi anlar halimden)

2. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    yaşım 21 olacak arkadaş çevrem sıfır unutulma hissini ben yaşamadım. Baktım çevremdeki insanlar hep çıkarcı veya da başka biri olarak çıkıyor karşıma bu nedenle ben kendimi onlardan soyutluyorum o yüzden taş çatlasın 2 tane arkadaşım vardır şu hayatımda
    Eğer senin çevrendekiler de sana sıkıntı veren insanlarsa kafana takmana gerek yok

KassızAdam, respect2us.23 ve M_JaiWhite bunu beğendi.
  3. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    arkadaş sayım 0 a düştü güncel :D

KassızAdam bunu beğendi.
  4. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    Ben bu hissi ortaokuldan/liseden ve üniversiteden mezun olurken yaşamıştım.Zamanla alışıyorsun.
    Her bulunduğun aşamada farklı bir arkadaş çevren olacaktır ve bunların hiçbiri kalıcı değildir.
    Belkide böylesi daha iyi çünkü arkadaşların neredeyse hepsi çıkar ilişkisi ve karşılıklı menfaatler doğrultusunda ilerliyor.
    Birkaç yıl sonra işe girip çalışmaya başladığında benim gibi tamamen yalnız kaldığın zaman bunları gözlemleyip düşünme şansın oluyor.
    Ailen varsa şanslısın sevgilin varsa 2x şanslısın gerisi gelir ve gider çokta önemli değil.

Qunqueror, KassızAdam, M_JaiWhite ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş