Ardarda Full-Body Yapmak?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Nigerian tarafından 28 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Nigerian

Nigerian Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaha,
    Hırs yaptım ve hızlı gelişmek istiyorum.
    Şuanda 4-5 ay oldu ama hala istediğim yere gelemedim. Evde de durmak istemiyorum. 1 ay sonra farklı bi programa geçeceğim o zamana kadar güçlenmek istiyorum.
    Hergün full body yapmanın ne gibi sakıncaları vardır? Ağrıyan yerleri deneyeceğim antreman sırasında,zorluk çıkarsa pas geçeceğim.

2. SnycnYcl

SnycnYcl Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Kas dinlenerek gelişir.Fullbody de compoud egzersizler yapacağından dinlenme günü vermeden yapmamalısın.Çünkü her gün aynı bölgeyi çalışırsan dinlenemeyeceğinden overtraining olabilir.Fullbodyde en güzeli 1. gün Fullbody,2. Gün OFF,3. Gün Fullbody,4. OFF,5. FULLBody sonraki 2 gün OFF şeklinde çalışmak en uygunudur.Hızlı gelişmek istiyorsan iyi beslenip iyi dinleniceksin.Antrenman bu işin %20-25 lik kısmını oluşturur.En önemlisi beslenmedir.Ve 4-5 ayda istediğin yere tabikide gelemezsin bu kadar kolay değil bu iş.Yıllar geçecek sabretmelisin.Kısaca özetlersek Her gün fullbody seni geriye götürür.Fullbody yapacaksın OFF günlü çalışmalısın.

Sayfayı Paylaş