arayı amino asitle kapatabilir miyim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve DarkNRoll tarafından 8 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    sevgili arkadaşlar okul durumlarından dolayı saat 12:30 ile 6 arası öğün tüketemiyorum yani istesem bisküvi ile falan geçiştirebilirim bunu ama düzgün bir protein dengesiyle ara öğünü kapamak istiyorum sizce saat 12:30da tam bir öğle yemeği yedikten sonra saat 15:30da 10-12 gram kadar amino asit tüketip yanına da çubuk kraker vs yiyerek ara öğünü tamamlayabilir miyim? eğer olursa önerebileceğiniz veya kullandım faydasını gördüm dediğiniz bir amino asit markası söylermisiniz? teşekkürler şimdiden

2. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    yardım edecek olan yok mu?

3. Berent

Berent Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    dostum bence okula gitmeden evvel evden yemek hazırla onu ye (bi parça haşlanmış tavuk birazda sebze falan olabilir mesela) çünkü vücudun uzun süre aç kalmasıda kötü. zamanında biyoloji hocamız demişti hiç aklımdan çıkmaz : "uzun süre vücudu aç bırakırsan vücut şöyle bir tepki verir - bu kişi beni beslemiyor o zaman yediği şeylerin bi kısmını yağ olarak depolayayım"

4. brhmcr

brhmcr Guest

Supplementler ana ogunlerin besinlerin yarini tutmazlar. Okula yemek goturmelisin.

5. kabus2213

kabus2213 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ben götürüyorum valla o kadar şey çekmeme rağmen hala bıkmadım.Sabah yeşil mercimeği haşla, 4 yumurta haşla, makarna haşla, meyve koy bunları hergün yapıyorum bıkmadan yalnız sınıfta yenmiyor kokudan rahatsız olanlar var yangın merdiveninde sigara içenlerle yiyorum :D

Sayfayı Paylaş