Aradan Sonra Spora Başlamak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zero59 tarafından 10 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    ! BİRAZ UZUN OKURSANIZ SEVİNİRİM !

Merhaba Arkadaşlar Yaşım 16 Boyum 1.79 Kilom 64 8 Ay Düzenli Bir Spor Yaptım Güzel Sonuçlar Aldım Fakat 4 İle 5 Ay Arası Kadar Bir Zaman Ara Verdim Şimdi Napmalıyım Nasıl Yapmalıyım Büyük İhtimal Şimdi Salon Değiştireceğim Daha Gelişmiş İmkanları Olan Bir Salona Geçiş Yapacağım Yani Mesela Eski Salonumda Aletler Veya Dumbeller İçin Sıra Beklenebiliyordu Burada Böyle Bir Sorun Yok Ve Aletleri Yeni Ve Olmayan Yok Açıkças Bu Ara Verdiğim 4 İle 5 Ay İçerisinde Beslenmeme Hiç Dikkat Etmedim Diyebilirim Ve Vücudumun Sıkılığı Gitti Fakat Aşırı Bir Değişiklik Olmadı Genede Orta Derecede Olduğunu Söyleyebilirim.
    Bu Süreçte Spora Nasıl Başlamılıyım Eski Antreman Programıma Devam Etsem Olmuyacağını Biliyorum Çünkü Ağır Hangi Antreman Programıyla Başlamalıyım Spora İlk Başlangıç Gibimi Başlamalıyım Ve Supplement Ağırlık İşini Nasıl Yapmalıyım Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim.

( 8 AY SPOR ESNASINDA KİLO İÇİN OPTİMUM GAİNER VE AMİNO ASİT İLE BCAA KULLANMIŞTIM MARKASINI UNUTTUM )

Sayfayı Paylaş