Arabesk Rap Videoları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Master_Blaster tarafından 2 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 31 üye.
  1. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Ne zamandır foruma giremiyodum özlemişsinizdir. Yine bomba bi rap ile dönüyorum. Yaz bizi bekliyor bodye devam

2. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    biz seni özlememiştik ama :D

3. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    2015 yaza İsyanQar26 abiden bomba bi rap parçasıyla girelim tatımız yerinde olsun. Beni seven takip eden herkese selamlar olsun

4. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Günün bombasını patlatıyorum. Sevipte ihanete uğrayan rapçilere gelsin. Forever Rap..

5. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Bayadır foruma giremiyodum. Forumda bi yılım dolmuş ödül olarak forum yıldız verdi, sağolasanız. Bende forumun eski kurtlarından oldum sayılır.
    Bugün gerçek bi yetenek buldum geleceğin rapperlarından diyebilirim sizde izleyin bayılacaksınız.

6. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Rap sever kardeşlerime selamlar. İşte bomba bi rap altyapısı bu müziğin üstüne söz yazıp okumak isterim. Dinleyin bayilacaksınız..

7. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Renkler ve Zevkler tartışılmaz ama bu müzikler ( Müzik oluyorsa eğer) hiç de acı vermiyor bana. Hiç bir gram melankoli yok bu arabesk rap dedikleri müzikte. Onlara bu müzikler ( müzik oluyorsa eğer) cidden melankolik mi geliyor ben bunu merak ettim? Melankoli istiyorsan, Açarsın Ahmet Kaya Kum Gibi ya da Zeki Müren Şimdi Uzaklardasın dinlersin :D Bunlar Melankoliktir. Amaç acı çekmek ise, bu müzikler acı çektiriyor :D ( Mutsuz moddaysan). Arabesk Rap dedikleri şey de de bir gram melankoli yok. Ben nasıl bu müzikle ( müzik oluyorsa eğer) acı çekebilirim ki? :D Ama Renkler ve Zevkler Tartışılmaz tabi, ne diyelim. Kişiden kişiye zevkler çok değişiyor demek ki :D Yani bana hiç acı falan çektirmiyor bu müzikler çünkü bende hiçbir duygu uyandırmıyor :D En sevdiğim yerli Müzik Sanatçısı Ahmet Kaya. Yabancı olarak enstrümantal dinliyorum. Ennio Morricone'yi çok severim mesela :D Beethoven Moonlight Sonata, Adagio in G minor, Chopin Nocture No 20 bunlar da içerken fena depresyona sokardı beni :D

Son düzenleme: 19 Eylül 2016
  8. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Bunlar da benden olsun :D

Son düzenleme: 19 Eylül 2016

Sayfayı Paylaş