ara verme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve captain_jack_sparrow tarafından 13 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. captain_jack_sparrow

captain_jack_sparrow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm ben öğrenciyim ve genelde ağırlıklarımı gittiğim yerlere götürürüm hatta bu yüzden sayısız tekerlekli valiz parçaladım ama bu sefer cok ani cıktım bulunduğum yerden ve sadece 2*2.5 kg iki plaka ve bi kısa bar alabildim ve 4 gün sonra şehre dönücem dolayısıyla hareketlerden mahrum kalıcam bu süre içinde kapasitemde bi değişiklik olurmu açığı şınav ve mekikle kapatmaya çalışıyorum extra önerebileceğiniz başka hareketler varmı varsa yazarsanız sevinirim hepinize kolay gelsin.

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    uzun süreli antrenman programlarının ardından bu şekilde sürpriz boşluklar çıkabilir.bunları kasların dinlenmesi için bir fırsat olarak belirleyip bukadar kafana takmamanı öneririm.bu ara vermeler rutine bağlayıp süreklilik kazanırsa kayıptan bahsedebiliriz.4 günlük dinlenmenin ardından vucut daha iyi bir performans sergileyecektir.

3. captain_jack_sparrow

captain_jack_sparrow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevabın için tşekkür ederim aslına haklısın dinlenme zamanı gelmişti kafama takılan vücütta değişiklik olurmu yani forumda okuduğuma göre kaslar 2 gün içinde eski şeklini alırmış......

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    psikolojik olarak kasların yumuşadığını düşüneceksin 1-2 günlük dinlenmenin ardından.daha sonra 4-5 gün ara ardından yaptığın idmanlarda eskiye nazaran daha iyi performans sergileyip daha canlı hissedeceksin.

5. ll_ultraslan_ll

ll_ultraslan_ll Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğğğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ne kadardır bu sporu yapıorsun bilmiorm ama örneğin uzun süreli sporcular gelişimleri yawaşlayınca ya da durunca 2-3 hafta ara werip hiç bi sporsal faaliyette bulunmuorlar we daha sora başlıolarmış tekrar 1-2 hafta kdr bi sürede tekrar toparlanıorlarmış hatta gelişmeleri dewam ediormuş...İçin rahat olsun yani..

6. captain_jack_sparrow

captain_jack_sparrow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah sizden çok thank you saolun cevaplarınız için cevaplarınız beni aydınlattı

herkese kolay gelsin!!

Sayfayı Paylaş