ara ara çikolata dondurma zarari olurmu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve karambol08 tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Anrenmandan önce 20 dk kardio ve karın hareketleri ile o günkü vuracağın asıl kas grubunun enerji kullanım verimini düşürüyorsun
    Karın kasları çok fazla enerji yiyen ve çabuk recovery olan(yenilenen) bir kas grubudur mutlaka anrenmanın sonunda çalıştırılması gerekilir.
    Anrentman zamanınla kardio zamanını farklı günlerde tutmanı öneririm
    Eğer öyle bir imkanın yoksa sabah kardio akşam ağırlık çalışması yapabilirsin.

2. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    pilavın glisemik indeksi yüksek antreman sonrası yemen gerekir antreman öncesi insülinini çok zıplatma antreman esnasında yağ yakımın kolaylaşsın sağlıklı yağ tüket yağ yakma kabiliyetin artsın temiz beslen kalori kısıpta gelişmenin önüne geçmemen gerekir. karbonhidrat protein hesabı yap x5 x2 yapmanı öneririm arkadaşın dediği gibi 10 dk lık ısınma sonra ağırlık ardından karın ve kardio yapabilirsin ama bu uzun sürebilir kardioyu sabah koşusu olarak yaparsan daha çok verim alabilirsin karın bölgende birşey yok kolay gelsin.

3. karambol08

karambol08 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    O
    işe calistigim için sadece akşamları vaktim oluyor 15-20 dakka koşuyorum karın çalışiyorum sonra antrenmanimi yapiyorum karnım sertleşti baya ama göbek duruyo sıkı oldu sabah kahvaltimi yapiyorum duzgüncr ara ögünda 1 bardak süt oğle 150 gram pirinç pilavi 150 gram haşlanmiş tavuk ara ögünda 1 bardak süt yada fındık ezmesi sonra antenmana antrnmandan sonrada evime 1 kilometre falan salon hafif tempolu koşyla gidiyorum yada yürüyüß yaparak yarim saat sonrada 150 gram pirinç 150 gram tavyk yatmadan öncede 2 bardak süt

4. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Lys'nin ygs'ye etkisi yok ki:)

5. ŞaşıKedi

ŞaşıKedi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    İkisinin ortalaması alınıyor

6. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    O lys puanı ama yani ygsnin lysye etkisi oluyor . Ygs puanın sabit

7. ŞaşıKedi

ŞaşıKedi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Ya işte her neyse girseydim de bir şey yapamayacaktım nasılsa git gel bekle o kadar saat boşuna gidecekti yani :D

Sayfayı Paylaş