Antrenmanlar buraya kadarmış istesemde yapamıyorum

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve arda5511 tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. arda5511

arda5511 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar ben tam olarak 9 aydır inanılmaz derecede motivasyonla spor salonunda çalışmaya başladım ve 90 kilodan 73 kiloya indim 16 yag oranına kadar ulaşmış durumdayım.Ama son bir haftadır ne salona gitmek istiyorum ne o agırlıkları kaldırmak ne bişey. Bu hafta kardiyo yapmadan sadece agırlıkları kaldırdım tekrar yaglanma korkusuyla az da olsa gidiyim diyerekten ama artık hiç gidesim napsam ne etsem hiçbişey bilmiyorum. Aslında yaglarımı hala yakmak istiyorum hala spor yapmak istiyorum ama bunun için artık eskisi motivasyonum yok 18 kilo vermiş olmama ragmen karın bölgesindeki yaglarımın tam olarak erimemesi beni gerçekten cok üzdü napıcagımı da bilmiyorum artık herşey cok zor tavsiyelerinizi bkeliyorum

2. tolahs

tolahs Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bazen istememekte zorlamak gerekir. Spor yapmak faydalı birçok hormon salgılayacAktır. Belki bu donemde farklı birşeyler yapabilmek adına kardiyo deneyebilir ya da başka bir spor salonuna gidip Programını değiştirebilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

arda5511 bunu beğendi.
  3. arda5511

arda5511 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    bende 1 haftalık bir ara vermeyi düşünüyodum belki kendimi toparlarım

4. tolahs

tolahs Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Oda olabilir. Senin gibi hissettiğimde ara verirsem birdaha gitmeyeceğim deyip korkar ne kadar istemesemde aksatmamaya çalışırım. Arayı düzenli olarak 8 hafta 1 hafta vermeye çalışıyorum . Ordaki amaç Vücudu dinlendirmek

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bu sporda çoğu motivasyon videosunda hadi git spor yap, kazanan ol, pes etme vs. tipi laflar sarf ediliyor ve bunlar bana saçma geliyor açıkçası. Bu hayatı yaşamak için tek bir şansımız var ve giden zaman da geri gelmiyor. Kendi mutluluğun için en iyisini seç. 5-10 yıl sonra geriye baktığında 'iyi ki spor yapıp sağlıklı yaşamışım, pişman değilim.' mi diyeceksin yoksa; 'zamanımı boşa harcadım, aileme ve arkadaşlarıma yeterince ilgi gösteremedim.' mi diyeceksin? Yağlı gezmek mi seni daha çok sıkıyor yoksa spor yapmak mı? Bence bu soruların cevabını en iyi sen biliyorsun ve kendin için en iyi seçimi de yine sen bilirsin. Ben, spora bir hafta ara verip hangi hayatla daha mutlu olacağını seçmeni tavsiye ediyorum, başarılar :)

aLee67 ve arda5511 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş