Antrenman yapmaya doyamıyorum yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Supperrmen tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Supperrmen

Supperrmen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam baslayalı 2-3 hafta oldu cok sükür vucudum toplanıyo bir gün antrenman yapıp bir gün dinleniyorum fakat yetmiyor. Gidip salona kendimi atmamak için zor tutuyorum kendimi. calıştıgım agırlıklar gerçekten benim için uç ağırlıklar hatta kaldırırken falan yardım istiyorum arkadaşlarımdan ama salondan cıktıktan 2-3 saat sonra tekrar başlayabilecek kadar enerjik hissediyorum kendimi. over train olayını bildiğimden abartmamaya calışıyorum setlerim bitince enerjimi atmak için kum torbasına saldırıyorum . acaba nasıl bi program uygulamalıyım 2 gün antrenman 1 gün dinlenmeye ne zaman geçmeliyim vede günlük ne kadar çalışmam gerektiğini nasıl anlarım? Hocanın dediklerini yap demeyin hoca cok ilgisiz salona yazıcıdan 8-10 sayfalık bi cıktı almış sadece hareketlerin ismi ve resmi var baska hiçbirşey yok

2. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    şahsi görüşüm 2-3 saat sonra kendine gelip ertesi gün tekrar çalışabiliyorsan antremanların verimli olmuyordur. kendimden örnek verirsem göğüs sırt çalıştığımda ertesi gün zorla omuz çalışıyorum biceps triceps asla giremiyorum.

3. Supperrmen

Supperrmen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    antrenmandan once 3 amino hapi, sonrasinda ise 3 hap daha veya protein aliyorum acaba onlar etkiliyor olabilirmi

4. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Performansınızı bu ürünlere bağlamanız doğru değil.
    Protein ve amino asitlerin doğrudan antrenman performansıyla bir alakası yok. Antrenmanlarınızı hakkıyla çıkaramadığınızı düşünüyorum.
    Örneğin, set aralarında dinlenmeleri kısaltarak başlayabilirsiniz.
    Ayrıca ''çok çalışmak, çok gelişmek değildir'' bunu biliyor olmanız gerek.
    Kolay gelsin.

SiR_Arawn ve alpaslanözden bunu beğendi.
  5. alpaslanözden

alpaslanözden Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık memuru
    Yer:
    didim
    geçen gün bir forum kullanıcısı konu açmıştı barfiksi antremandan sona yapıyorum bir zararı olurmu diye. yorumlayan tüm arkadaşlar antreman bittikten sonra barfiks yapabiliyosan o antreman antreman değildir yazmışlardı. belki de yeni başlamış olduğunuzdan kaslarınızı limitinde tüketmiyorsunuzki enerji kalıyor. 3-4 ay sonra bakalım aynı şeyi yapabilecekmisiniz.

6. Supperrmen

Supperrmen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yeni basladıgımdandır belki yoksa antrenmanda gercekten kaytarmıyorum. Hareketi düzgün yapabilecegim en yüksek agırlıgı kullanmaa calışıyorum. Salon degiştirdim simdiki hocamda salona girdikten 50mdk sonra seni burda gormeyecegim 45 dk da antrenmanın bitecek. Bitmedimi? Sonraki antrenman faha hızlı olup bitireceksin diyo eski salonda 90 dk ya yaydıgım bile oluyodu antrenmanı belki bu etkiler

Sayfayı Paylaş