Antrenman Süresi (Uzunluğu)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve romeofek91 tarafından 9 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. romeofek91

romeofek91 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Antrenmanlarım hep uzun sürmekte 45 dk'da sınırlayınız yazar çoğu yerde ama 1:30 saatten aşağı hiç sürmedi setler arası 1 dk dinlenme koyuyorum her tekrardada 4-6 saniye sürüyor benmi yanlış yapıyorum ? (Saat götürüyorum ve 45-60 saniye tam dolduğunda başlıyorum)
    Splint bir programım var pazartesi göğüs triceps çarşamba sırt biceps cuma omuz bacak her biri için 4 hareket yapıyorum mesela pazartesi 4 göğüs 3 triceps çarşamba 4 sırt 3 biceps cuma 4 omuz 5 bacak sizce ne yapmalıyım full body programına geçmem dahamı uygun yada beslenmem iyi olursa 45 dkyı geçmem sorun olmazmı beslenmemi yazayım low carb diyeti uyguluyorum
    186 boy 81 kilo mezomorf vücut definasyondayım
    Günlük 80-120 komplex karbo. 150-180 gr protein 40-60 gr sağlıklı yağ antrenman günleri -800 off günleri -500 kalori alıyorum standart

Şimdiden teşekkürler :)
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Temmuz 2014 ---
    Hiit kardiyo yapıyorum definasyonda olduğumdan oda eklenince 2-2,5 saati buluyor antrenman ne yapmam gerek bu arada performans düşüklüğü olduğundan ağırlıktan sonra cardio başlıyorum

Sayfayı Paylaş