Antrenman rutini kararsızlığı ve buna bağlı motivasyon düşmesi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Mr.Torkk tarafından 8 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Mr.Torkk

Mr.Torkk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Aylardır hatta başladığım günden bu yana (önce ev sonrasında salona) yaşadığım olay.Bir türlü antrenman rutinimi belirliyemedim.Çok okuyup araştırıyorum buna rağmen hala belirli bir programım yok,neredeyse her hafta program değişiyorum.Tek emin olduğum split programlar için erken olduğum.Bunun yanı sıra fullbody mi,5x5 mi,upper-lower mı yapsam bilemiyorum çünkü yanlış çalışıp zaman kaybetmekten korkuyorum.En büyük engel salon.Rack olmaması yüzünden squat maalesef yapamıyorum fakat compound hareketlerin beni büyüteceğini biliyorum.3 aydır salona gidiyorum şu an deadlift 95 kg (5 rep),bench press 52.5 kg (5 rep) bent over row 50 kg ve ohp de 27.5 kg civarı (yine 5 rep).Kafamda oluşturmak istediğim düzen her kasa 2 harekette sağlam bir şekilde vurmak.Göğüs için bench+incline db press,omuz için ohp+lateral raise sırt için deadlift+bent over row ve 1 dikey çekiş hareketi ve diğer kas grupları da bu şekilde 2 şer hareket.Ancak bunu rutine nasıl dökerim bilemiyorum.Haftada 3 veya 4 gün gidebilirim (1 on 1 off veya 2 on 1 off).Bi yardım edin şu kardeşinize ey forum :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Mr.Torkk

Mr.Torkk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    @ujohnz Hocam sizi forumda sıkça görüyordum bu işten "gerçek" anlamda anlayan sayılı kişilerdensiniz forumda,bi yardımcı olabilir misiniz acaba bana ?

3. Mr.Torkk

Mr.Torkk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yardımcı olacak yok mu

4. Mr.Torkk

Mr.Torkk Üye

Beğenileri: