Antrenman PROGRAMIM NASIL(Jeff Seid`in PROGRAMI)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TrPasha tarafından 12 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. ksk_advb

ksk_advb Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bende salonda göğüs biceps öneririm , dediğim gibi iki türlüde deneyin öyle videolarada takılmayın zira vg ve üç beş aylık değişim videolarının hiç birine inanmıyorum.O videodaki adamların çoğunun reklam amaçlı video çektiğinide bilirsiniz ( shapeyou.de gymshark vsvs ) iyi çalışmalar

2. serhat98

serhat98 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    muhabbete gel. prof bodycileri arastirmis hickimse gogus biceps calismiyormus calisana rastlanmamıs.. 2 aylik body gecmisinle rastlamaman gayet normal

3. TrPasha

TrPasha Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kayseri
    Teşekkürler :)
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Nisan 2015 ---
    Teşekkürler Yorumun İçin.
    2 Aylık Body Geçmişim Var Fakat Çok Öncesinden Araştırıyordum Zaten Çünkü 2 Aylık Geçmişimden Öncede 6-7 ay kadar yaptım fakat bazı sebeplerden 1 sene felan bıraktım yeniden başladım. Alaycı Tavırla Yorum Atacaksan Başka Yere Yürü.

4. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Bu ne biçim bir üsluptur?
    Eğer günde 2 bölge çalışılacaksa göğüsün yanına ticeps konmaz genelde çünkü göğüste triceps kullanılır keza omuz için de aynısı geçerlidir çünkü omuzu da chestdayde çok kullanırız. Sırt ve bacak da göğüs gibi büyük birer kas gruplarıdır bu sebepten ayrı günlerde olması tercih edilir (performans, hareket sayısı vs. sebeplerle). Sorunun cevabı bu evet 2 bölgede en uygun ikilidir göğüs biceps. Ama üslubunuzu değiştirin ne demek yürü?

5. TrPasha

TrPasha Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kayseri
    Yorumun Aciklayici Olmus Tesekkur ederim birz daha arastiracam ben. yuru diye cevap verdigim kisinin alayci yorumunu okudunmu sen?

Sayfayı Paylaş