antrenman programim elestiri

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve byzatwuer tarafından 8 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. byzatwuer

byzatwuer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar 3 aylik body geçmişi sonunda 3 ay yaz tatlili sebebiyle biraktim ve simdi yine basladim 82 kilo ile cikis yapmistim simdi 90 kiloyum şuan bu yüzden hocama söylediğimde su programı vermişti. Program nazil sizce ve bu programda diyet yapimalimidir yaparsam bana uygun bir diyet programı yazabilirmisiniz. Kaç günde kilomu indirebiliriz şuan 2hafta uyguladim ve 1gram kilo veremedim maalesef belki yağdan gidiyordur belki de gitmiyordur sabahları lor peyniri ve yumurtami eksik etmem

Antrenman programim bu: http://i.hizliresim.com/V6G3Dy.jpg
    Adresinden programimi inceleyebilirsiniz

182 boy
    90 kg
    93 bel orani
    İsterseniz daha detaylı olarak fotoğraf atabilirim diyet listesi için hocalarima teşekkürler tekrardan yazan yazmayan hocalarima

2. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Her programda diyet uygulamanız gerekli. Ben sizin yerinizde olsam bi 10 kilo daha koyar üstüne definasyona girerdim.

byzatwuer bunu beğendi.
  3. byzatwuer

byzatwuer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam öylede programda kardio var setler ve hareketler az yani bana öyle geldi kardio olduğu için mi hareketler az acaba

4. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    öncelikle ne yapman gerektiğine karar vermelisin kilo mu alacaksın? kilo mu vereceksin? ondan sonra sana uygun birsürü program bulabilirsin sitede hem yağ yakıp hem kas yakıcam dersen başarısız olursun çünkü aşırı derecede profesyonellik ve diyet gerektiren bir olay o yüzden birini seçip ondan sonra mart gibi bi definasyona girip 15-20 kilo verip güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

5. byzatwuer

byzatwuer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam anlamadiniz ben programa gore diyorum programa gidicem antrean programimi incelerseniz sevinirim

6. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Programa göre ama bu kadar fazla cardio varken kas olarak kütle almanız zor yağ yakımına daha odakmı bir program olmuş hedefinizi bilmediğin için yardımcı olamıyorum.

Sayfayı Paylaş