Antrenman Program Ricası 3.ay

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Swansea tarafından 27 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Swansea

Swansea Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Büyükçekmece
    Merhabalar,
    Yaşım 29, 1.75 boy, 73 KG , yağ oranım 13.5 - 14 aralığında.
    Full body çalışıyorum ve kendimce aşağıdaki programı yapıyorum. Bu konuda çok bilgili değilim fakat spor hocamın bana yaptığı liste çok hoşuma gitmedi.
    Rica etsem daha iyi bir antrenman programı hazırlamamda yardımcı olur musunuz?
    Haftada 3 gün bu antrenman programını yapıyorum, 2 gün de evde dambıllarla çalışıyorum.
    20 dk - incline 5'te 6.5 km hızda yürüme
    4x10 Let Pull Down
    4x10 Let Pull Down ( close grip)
    4x10 Bench Press
    4x10 Incline Bench Press
    4x10 Pec Dec Fly
    4x10 Cable Crossover
    4x10 Triceps Bench Dips
    4x10 Dumbell Pullover
    4x10 Hammer Curl
    4x10 Leg Extensions
    4x10 Leg Curl
    Teşekkürler.

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    bir kere kalfları da çalıştırmak gerek. o eksik programda. Aynı zamanda program göğüs ağırlıklı olmuş. Dips de pullover da göğüse vuruyor zaten. Ve üstelik bunların dışında zaten 4 göğüs hareketi var. Ben de bunu anlamıyorum. Bacak az. Sırt az. Ve vücudumuzda en çok kaslarımız bacak ta ve sırtta. Bu ikisinde. Omuz hareketi zaten hiç koymamışlar. Bence arka omuz, arka sırt bölgesini çalıştıracak bir hareket gerekir. Rear delt machine öneririm. Ya da dumbell la rear delt fly yaparsın. Bence güzel bir duruş için gerekli hareketler bunlar.

Swansea bunu beğendi.
  3. Swansea

Swansea Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Büyükçekmece
    Mesajınız için teşekkür ederim.
    Göğüs bölgemde eski günlerden kalma yağlanma var veya jinekomasti olabilir o yüzden biraz ağırlık vermek istemiştim.
    Bacağın az olma sebebi de fitness öncesi 14 yıllık basketbol geçmişim var, o yüzden biraz az ağırlık vermiştim, belki de yanlış yapmışım.
    Arka omuz ve arka sırt için dediğiniz hareketleri de ekliyim o vakit, göğüslerden bir tanesini çıkarırım. Bacak bölgesine de bir tane daha ekler devam ederim sanırım.

Son düzenleme: 27 Aralık 2018

Sayfayı Paylaş