Antrenman programım ve gelişimim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve zenyxia tarafından 28 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zenyxia

zenyxia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 aydır bu programa devam ediyorum form aşağıdaki gibi. Sizce yeni program isteyeyim mi böyle devam mı edeyim? Bir hafta 6 gün aralıksız gidiyorsam diğer hafta 3 gün gidip sonra dinlenme sonra 2 gün gidiyorum. Full body prog. istesem daha mı iyi olur bu arada? Bu spor bağımlılık gibi gelmeye başladı sanki gitmediğim günler yediğim yemekleri boşa yiyormuşum da yağa dönüşüyorlarmış gibi hissediyorum. Teşekkürler şimdiden.

20181008_191209.jpg 20181008_191214.jpg 20181008_191218.jpg 20190327_131857.jpg

2. wontas

wontas Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    öncelikle merhaba dostum formun güzel devam et , eğer şuan ki programından verim alıyorsan değiştirmene gerek yok adapte olduktan sonra hemen program değiştirmenin bi mantığı yok şuan ki programımı 8 aydır kullanıyorum devam da edicem :) full body program istesem daha iyi olur demişsin bu sana bağlı dene , hangisi hoşuna gidiyorsa hangisinden daha çok verim alıyorsan o programı uygula

3. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    2 ayda hemen ters piramid tekniğine geçmişsin. daha çok yenisin böyle bir sistem uygulaman için. Tabi güzel bir tekniktir ama sanki biraz daha orta ve ileri seviye sporcular, gelişmeleri yavaşlamış sporcular içindir. Bir de daha hacim için epey yol katetmen lazım. En iyi tekrar aralığı hacim için 6-10 dur. Bacakta da bu aralıkta kalmaya gayret et bence. Ve dediğiniz gibi yeni başlayanlar bir süre full body ile devam etmeli.
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Mart 2019 ---
    bu arada yanlış anlamışım herhalde; 2 ay önce spora başlamış biri değilsin galiba; o zaman bazı dediklerimi görmezden gelebilirsiniz. Bence full body yeni başlayanlar içindir. Eğer orta seviye sporcu iseniz, çift bölge split önerir hocalar. Ben de hocaların yalancısıyım.

Sayfayı Paylaş