Antrenman Programım Hakkında Yardım

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Dagbarox tarafından 7 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Dagbarox

Dagbarox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhaba. Ben yaklaşık olarak 1 senedir bodybuilding yapıyorum. Bu 1 sene içerisinde çok şey öğrendim yavaş yavaş herşeyi yerine oturttum fakat tek bir şey dışında. O da antrenman programım. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz. Sıkıntı yaşadığım şeyi açıklayacağım.

Pazartesi: Üst Göğüs - Omuz
    Salı: Bacak - Karın - Triceps
    Çarşamba: Biceps - Sırt
    Perşembe: Alt Göğüs - Omuz
    Cuma: Bacak - Karın - Triceps
    Cumartesi: Off
    Pazar: Biceps - Sırt

Yardım etmenizi istediğim yer şurası. Dinlenme sürem. Haftalık sadece 1 dinlenme günüm var. Ben yorgun olmuyorum ve her gün spor yapmaya alıştım. Fakat bazıları bana ''öyle yapma protein sentezin düzgün olmaz'' tarzı şeyler söylediler. Fakat ben bir yanlışlık göremiyorum. En iyi gainz için ''Bro Split'' denilen yani her gün farklı bir kas grubu çalıştırmayı tercih ediyorum. Bu gayet tavsiye edilen bir şey. Fakat aklıma takıldı size sorayım dedim. Şimdi pazartesi göğüs ve omuz çalıştım miss gibi. Ama salı da dinlenip protein sentezi tam olacakken başka bir kas yakılıyor. Çoğu farklı kas grupları olduğu için bir sıkıntı olmayacağını söylediler. Fakat bazıları ise yanlış yaptığımı söyledi. Bro Split programı bu tarz oluyor ve böyle doğru diye biliyorum sizin de görüşlerinizi alayım.

Sayfayı Paylaş