Antrenman Hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bkzHalo tarafından 16 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bkzHalo

bkzHalo Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba forum kullanıcıları.Sporla bayadır haşır neşir bir insanım.Spor hakkında bilgim tecrübem vs var yani orta seviyenin üstü sayılabilirim.Şimdi işe başlamam ve okulumun olması sebebiyle spora gereken zamanı ayıramıyorum ve bu beni farklı bir antrenman programı yapmaya itiyor.Düşündüğüm antrenman programı ise şöyle:
    Pazartesi:Omuz
    Cuma:Göğüs
    Cumartesi:Sırt
    Pazar:Kol
    Burada bacak yok diyeceksiniz.Bacak içinde her antrenman başında 4x12 squat yapmayı düşünüyorum.Yani pazartesi cuma cumartesi pazar antrenmanlarında ilk hareketim 4x12 sert squat olacak çalışma hacmini yakalayabilmem için.Böyle bir antrenman sistemi yapmamın sebebi dediğim gibi zaman yetersizliği.Yaptığım tek bölge antrenmanında hacmi tutturabilmek için ciddi şekilde ağırlıkları zorlayacağım.Sizce diğer splitlerden ya da fullbody den elde edilen çalışma hacmini,yoğunluğu ve vücut açısından kütle kazanımı elde edebilir miyim bu programla?Ve son olarak siz bacak için neler düşünüyorsunuz?

Sayfayı Paylaş