Antrenman hakkında öneriler

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Nuwaze tarafından 11 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Nuwaze

Nuwaze Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Merhabalar, tanıyanlar belki hatırlar burda 2 aydan daha uzun bir süre stronglift antrenmanı hakkında günlük oluşturmuştum. Öncelikle spor geçmişimden bahsedeyim yaklaşık 1 senedir, ağırlık çalışmasıyla ilgileniyorum. 3 ay stonglift, 3 ay wendler ve ondan öncede 2 aya yakın bir split program geçmişim var.son 1 aydır kendi oluşturduğum tarzda full body 3 gün şeklinde ilerliyordum. Şu an yazdan dolayı işimdeki sezonun açılması nedeni ile programımı 4 güne yaymak istiyorum fakat el mahkum yakın diye gitmek zorunda olduğum salonda squat rack yada squat yapabileceğim herhangi bir alan yok.buna yönelik bir program yazmaya çalısıyorum haftanın 7 günüde çalışma imkanım var ama 45 dkyı geçmemek kaydı ile,
    Upper1,
    Pull up 5x5
    ovp 5x5
    cable row 4x10
    incline dumble fly 4x10
    barbell curl 3x10
    Lower1
    Barbell lunge 5x16adım
    romanian deadlift 5x10
    leg press 4x10
    calf 4x10
    Upper2
    Bench Press 5x5
    Barbell Row 5x5
    Dumbell Fly 4x10
    Barbell shrug 4x10
    Skull Crusher 4x10
    Lower2
    Barbell Lunge 4x30adım
    Goblin squat 4x10
    Leg extension 4x10
    Plank 4 set
    şu anda yapmayı düşündüğüm program bu şekilde, deadlifti salon zemini uygun olmadığından ekleyemiyorum, romanianı eklememin nedeni o, ne eksik ne fazla belirtirseniz sevinirim hala kararsızım.
    One rap maxleride yazayım; bench:110 kg 1 tk ovp:65 kg 1 tk squat 140 kg 2 tk deadlift 175 kg 1 tk, şu anda 73 kgyum yağ oranım 12-15 arasıdır, 169 boyundayım.

Sayfayı Paylaş