Antrenman eksikliği (lutfen cevaplayin)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Frightos tarafından 17 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Merhabalar .benim kafama takılan ben 2.5 ay oldu spora başlayalı .haftada 4 gün antenman yapıyorum ama son 1 ayda haftada 3 kere falan düştüğü oldu antrenmanin mesela bir hafta 4 se diğer hafta 3 gun yapabiliyorum (tabi iş yüzünden) hatta spora başladığımdan beri cok guzel sekilde etksiini gördüğüm için daha ilk haftalardan itibaren fiziken ve ruhen bu antrenman kacirma olayi cok moralimi bozuyor .bu bazi haftalar 3 gune dusmesi beni cokmu geride bırakır gelisimde cokmu olumsuz etksi olur?
    Edit: bu arada ilk ayda gördüğüm gelisme ikinci ayda ayni sekilde devam etmedi yine devam etti elbet ama o hizda olmadi bunun antrenmanlari aksatmamla alakasi cokmu fazladir?

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    10+ sene haftada 3 gün çalışma ile 45 cm kol yaptım. Senelerce disiplinini bozma gerisi gelecektir. Merak etme. Çok olumsuz bir etki olmuyor yani. Yine gelişiyorsun.

3. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    H
    Hocam 10 sene evde sadece mekik sinav falan yapsan yine devasa seyler olur .benim demek istediğim mesala 6 ayda ulasilabilecek bir vucuda boyle yaparak cok ilerilere mi ertelemis olurum?

4. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    1.si ilk ay gelişme ölçülerin çarpı 6 , 6aylık gelişmen olmayacak bu gelişme miktarı gittikçe azalacak.
    2.si 4ten 3 e indirmen tabi biraz hızını azaltır ama çok da fazla ertelemez.

Sayfayı Paylaş