Antrenman beslenme ve gelişim yardımm

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Emporio tarafından 19 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Emporio

Emporio Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Konuya yeni baślayanlar kısmında kimse yazmadigi icin buraya yazmaya karar verdim arkadaslar.

Merhaba Bodyforumtr sakinleri ,

Öncelikle siteyi cok begendigimi ve cok yararli bilgilere ulastigimi belirtmek isterim.

Ben 23 yaşinda 1,76 boy 88 kilodayim. Vucut tipim buyuk ihtimalle endomorf
    2 hafta once spora basladim aşırı yaglandigim icin. Bunun sebebide boynumda boyun düzleşmesinin verdigi acilardan dolayi 4 ay boyunca doktordan habersiz kas gevsetici kullandim. Hemde gunde 4-6 tane. Buda vucudumda ne kas birakti ne fizik. E birazda ogrenci oldugumuzdan dolayi fastfood yiyince iyi olmadi haliyle.

Şimdi spora basladim ve hipertrofi antrenmani yapiyorum 3 haftalik. 2 haftasini bitirdim dün.

Sporuma duzenli gidiyorum. Uykum gunluk 5bucuk -7 saat arasi.

Beslenme olarakta protein ve lif agirlikli besleniyorum.

Şoyle belirteyim

Sabah : Lifalif + süt bir kase

5 yumurta akı 2 sarısı ve çay

Öglen : okul yemekhanesindeki yemeklerden pilav kizartma turleri ve makarna hariç etli ve sebzeli yemekler.

Ara ögün : elma . yoksa ceviz veya fındık

Akşam : izgara bonfile ve salata.

Spor sonrasi 104 gramlik yağı süzülmüş ton balığı yiyorum. Gunde 3 litre civari bazen fazlasi su tuketiyorum.

Eklememi istediginiz yada cikartmami istediginiz birsey var mi acaba isterseniz fizigimin fotosunuda atarim. Gecmiste spor salonuna gitmisligim cok. Bilgim azda olsa var ama sizin gibi bu iste master olmus kisilerinde yararli bikgilerine ihtiyacim var.

Guzel yorumlarinizi bekliyorum :)

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş