Antrenör Arıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yacatisma tarafından 23 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yacatisma

Yacatisma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    İyi Günler Arkadaşlar,

Sorunum başlıkta belirttiğim gibi antrenör arayışı içindeyim; Hayatım gereksiz şeylerl ve ağır alkol alımı ile geçtiği için bir kez olsun kendim için iyi birşeyler yapma kararı aldım ve bu maceraya atıldım, keşke sporla alakalı bir çevrem olsaydı da erken başlasaydım. Yaklaşık 4 aydır Freeletics (PX90 benzeri) yapmaktayım, 80 kilodan 68 kiloya düştüm ancak kas yapmak yerine zargana gibi zayıflama potansiyelim açığa çıktı. Daha önce de 6 ay gibi body ve 2 sene muay thai maceram olmuştu. Ne yapıp ne ettiysem üniversite yılları göbeğimde bir kez baklava göremedim ki şuan dal gibi olsam da hala baklavadan, börekten eser yok.

Uzun lafın kısası: K.çekmece - Cennet - Florya - Yeşilköy - Bakırköy civarlarında , ''Ben seni adam ederim birader!'' diyebilen dalyan gibi bir hoca arıyorum. İç mimar olduğum için iş tempom çok yüksek bazı zamanlar şantiyede kalmak zorundayım. Disiplin ve takviye yönünden konjonktürde ne gerekiyorsa yaparım.

Umarım hoş gelmişimdir, hatamız varsa affola.

Saygılarımla,

2. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Facebook ta Mustafa Kaya diye aratabilirsin..

Sayfayı Paylaş