antremani yanlismi yapiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mirposs tarafından 8 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Sa arkadaslar ben birsey sorcaktim antreman herkes bir iki saat suruyor diyor da ben bir gun gogus biceps mesela ikisi birden 4 saat veya daha fazla surutor bu neden kaynaklaniyor eger az calissamda kasilmiyor ertesi gun agirlik az diyemi acaba bunu nasil yapabilirim agirligi hafta ici alicam fakat alana kadar napabilirim zincir var mesela yoksa afirlikla ilgisi yokmu????

2. NaturalBeast

NaturalBeast Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadasım sen naptın öyle bir antremandan yarar alamazsın. Sen antremana basladıktan sonra 1 saat kadar testesteron hormonu salgılanır 1 saat sonunda durur. Kas gelişimide azalır ve durur. Kısaca Ntremanı şiddetli ve kısa tutman gerekıyor

Everybody wants to be a beast until it is time to do what real beasts do.

Trust your journey.

3. winston123

winston123 Üye

Beğenileri:
    1.174
    Ödül Puanları:
    103
    Antrenman suresi gercekten cok cok uzun. Spora basladiktan bir sure sonra kortizol hormonu salgilanir ve testosteron miktarini dusurur. Kortizol stres hormonu olarak da bilinir ve katabolik bir hormondur. Dolayisiyla gelismek istiyorsan kisa ve siddetli calismak zorunludur. Isinmayla birlikte maksimum 1 - 1,5 saat calis. Agirliklari artir tekrarlari dusur. Her calisma gununde kucuk kas gruplarini 2 bolge olarak (ornegin kollar omuz gogus) buyuk kas gruplarini da (ornegin bacak sirt) 1 bolge olarak calis. Gogus ve biceps calistiysan araya 3 gun koy tekrar ayni bolgeyi calismak icin mesela. Beslenmeyi kesinlikle atlama.

Sayfayı Paylaş