Antremandan sonra Tekrar dinlenme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kan Mevsimi tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Beyler kardesler ben 35 40 dakikalık sadece 3kg 2 dumbell la yaptıgım antremandan 1 saat sonra 1 bu kadar daha yapabılecegım hıssı oluyor.
    Yanı gucumu topluyorum ama yazmıssınız heryerde dınlen dınlen hatta 1 gun ara ver 2 gunde 1 bu bana garıp gelıyor benım hıslerım normal mı yoksa ben mı hıssetmıyorum onlar hala yorgun ve dinleniyor.

Yada gunde 2 kez falan mı antreman yapmalıyım genel acıklayıcı bır cevap ıstıyorum lutfne.dumbelllls

2. tatt

tatt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    dambıllar hafif geliyordur büyük ihtimalle. günde 2 kere antrenman falan yapma. fazla çalışmış olursun. fazla çalışmakla şiddetli çalışmak farklı şeyler. antrenmanlar kısa ve şiddetli olmalı. kısadan kastım 1 saati geçmemesi

3. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    DUmbelllar hafıf gelıyor evet bıraz keske Bu forumu gezdıkten sonra dumbell alsaydım :S

Bır sure boyle calıssam vucut bı alıssa sonra hacım ıcın 7kg dumbell alsam ıyı olmaz mı

4. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    ağır çalış bak bakalım kolun kalkıyor mu :)
    3kg ile bir yere varacağını zannetmiyorum.arttır onu sen en yakın zamanda 10 yap 12 yap

5. matiasdelgado

matiasdelgado Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Kan Mevsimi öncelikle belirtmeliyim ki kuralları okuduysan eğer kardeşlerim tarzı hitaplar kullanmak yasak forumda.Uyarı gelmeden ben söyliyeyim dedim.Sende yenisin sanırım forumda olur böyle şeyler.Senin soruna gelecek olursak ta bende yeni başladım 3. haftam bitiyo işte 4. haftama giriyorum.Kilon boyun nedir bilemiyorum tabi ama ben 1.74 68.9 kg yim gözünde canlandırabiliyorsundur umarım bu halimle ilk başta 5 kg lik dumbel ile başladım dumbel ile yapılan hareketlere şuan 7 ye alıştım biraz daha artıracağım.Sanada 3 kg felan az geliyor belliki yorulmamışsın :) diyeceğim o ki 5 leri 7 leri rahatlıkla basarsın kaslarında belli bir zorluğa alışmıştır şuana kadar.Demem o ki arttır kiloları forumda bi çok yerde bahsediliyo çok set az tekrar çok ağırlık ben bunu uyguluyorum gerçekten kasların anasını ağlatıyo olumlu manada.Mesela bi örnek daha vereyim Kanat ta makinada enseye çekişte (makinanın ve hareketin ismini unuttum :( ) ilk gün 20 kg yi basmakta zorlanırken şimdi 50 kg vuruyorum.Kısacası kaslarını zorla rahata alışmasınlar :) benim gibi bi acemidende böyle yorumlar gelirdi herhalde.

aneximandros bunu beğendi.
  6. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Evet bende okudum cok set az tekrar haklısın .
    Ama sımdı benım yas kucuk 16 ya gırcem 1.84 boy 68 kılo var.
    Yas kucuk tabi annem babam bole seylere acık degıl yani 3kg 2 tane var zaten bırde 7kg gıbı bısı alsam 2 tane annem benı onlarla bırlıkte dısarı atar herhalde :D

Ama yanlıs anlamayın annem babam karsı degıller bole bısıye ama ılk bastan evde bı spor salonu yapmama tepkı gosterırler.
    Acaba bu dumbbell satan yerler bu 3kg ları almazlar mı :D Yarı fıyata alsalar bıle olur bende o zaman 7kg alabılırım :D

7. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    kan mevsimi sen bir sınırlarını öğren ilk baş.bakalım kaç kiloya kadar dayanibiliyorsun? dumbel'lar eklemeliyse al bi 10kg.
    8-10 tekrar yapmaya çalış.kesinlikle az ağırlık çok tekrar çalışma.
    kolay gelsin
    son olarak mümkün olduğunca kendi ağırlığını kullanarak çalış

Kan Mevsimi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş