Antreman Yardımı.yeni basladim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve onur1234 tarafından 26 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. onur1234

onur1234 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Oncelikle adım Onur sizden vucut gelistirmek icin yardim almak istiyorum.Boyum 1.80 kilom 58-57 civarinda idi tavsiyelere gore sabah yumurta falan yedim iki gunde bir 3 ya da 2 yumurta gibi bunun yaninda basit egzersizlerde yaptim sinav mekik plank vs. Suan 65 kiloyum.Bana vucudumu biraz daha foruma sokmam icin onerileriniz nelerdir? Simdiden yardimlariniz icin tesekkurler.

2. tosyali00

tosyali00 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    dostum bence bir spor salonuna yazılmalısın orda bulunan antrenör senin fiziksel özelliklerini dikkate alarak bir antrenman ve beslenme programı hazırlar ama böyle bir imkanın yoksa kesinlikle sana street workoutu öneririm etkilerini çok kısa bir sürede görebilirsin

3. onur1234

onur1234 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Saolun tesekkur ederim suanlik bir spor salonuna gidemiyorum dediginiz oneriyi denicem tekrar tesekkur ederim.

4. onur1234

onur1234 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yanlız ek olarak soylediginiz street workoutu da biraz vucut gerektiren bisi degilmi yani bi program degil bulamadim ya da beslenme,kendi vucut agirligimla calisicak bi programiniz varmı?

5. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    internette ve forumda vücut ağırlığıyla ilgili şeyler mevcut araştır biraz
    ve ayrıca iyi bi beslenmede şart

6. tosyali00

tosyali00 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    zaten o videolarda gördüğün hareketleri hemen yapmıcaksın ilk olarak şınav mekik dips barfiks squat gibi temel hareketlerle başlıcaksınki o hareketler için iyi bir zemin oluştursun zaten o hareketler işin şov kısmı önemli olanları benim dediklerim bunları gitgide ilerletirsin mesela squat tek bacak yapmaya başlarsın dediğim gibi iyice araştır beslenmede zaten ileri zamanlarda oturur

7. onur1234

onur1234 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Saolasin gercekten bu vucut konusunda hirslandim amacim iyi bi vucuda sahip olmak cunku zayif olmaktan :D cop adam tabirinden kurtulmak istiyorum insallah olucak azimlendim saolasin tekrar bunun uzerine bi antreman bulup uygulucam

8. tosyali00

tosyali00 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3

Sayfayı Paylaş