Antreman sonrası Subway

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Onur Çakır tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Onur Çakır

Onur Çakır Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar bazen antreman sonrasında mecburen dışardan yemek zorunda kalıyorum ve tek adresim genelde subway oluyor
    Sizce 30 cm kepek ekmekli hindi göğüs iyi bir tercih midir antreman sonrasinda ? İçerisinde marul, zeytin , mısır başka birşey olmadan ?

2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Bende senin gibi disarda yiyorum. Ama subway den cok kebapcida ince lavasta tavuk şiş yiyorum.hatta fazla lavaslari kopariyorum. İcindeki etin gramajini ve pisirilme seklini ogren. 30gr protein icerecek kadar et varsa ve saglikli pisirildiyse,ekmeginden biraz feragat etmelisin,marullari ve zeytinleri ye bence.mayonez vs koydurma. Spordan sonra saat kac olursa olsun,yatmana 2-3 saat varsa,tam bir öğün tüketebilirsin.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Onur Çakır

Onur Çakır Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam aslında dediğiniz de olabilir fakat yağlanmaktan korkuyorum, yok zaten mayonez vs. koydurmuyorum kendim ayarlıyorum ne yiceksem.
    15 cm lik ekmek için hindi göğüsün besin değerleri şu ( bizim forumda yazılmış )
    Kalori: 280
    Yag: 3,5 gr
    Karbonhidrat: 46 gr
    Seker: 7 gr
    Protein: 18 gr

4. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Dedigim gibi ekmegi biraz kısmalısın.yoksa kalorisi uygun. Yaz mevsiminde kaloriyi abartmadikca kilo alimi zordur.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş